Lista Radców Prawnych

Uprzejmie informujemy, że lista radców prawnych jest aktualizowana i niebawem zostanie zamieszczona wraz ze zgłoszonymi kancelriami.


Adamczyk Jan - KO-821
Adamczyk-Tykwińska Joanna - KO-671
Adamiak Janusz - KO-280
Adamiak Katarzyna - KO-782
Adamiak-Szweda Agnieszka - KO-668
Andruszko Arletta - KO-483
Aziewicz Dariusz - KO-857
Babiracki Bogusław - SŁ/1
Badyna Henryk - KO-2
Balińska Ewa - KO/672
Baluk Marzena - SŁ/326
Banach Zenon - SŁ-332
Banaśkiewicz Tomasz - KO/673
Baranowicz Romuald - KO-353
Baranowska Izabela - SŁ-367
Baranowski Artem - SŁ/243
Bardyga-Szałek Aneta - KO/674
Bartnikowski Aleksander - KO-6
Bartosik Magdalena - KO-513
Baryło Artur - KO/675
Baryło Iwona - SŁ/187
Basarab Bogdan - KO-780
Batyńska Urszula - KO-8
Batyński Grzegorz - KO-9
Bednarz Krzysztof - KO/676
Berkowska Elżbieta - KO-282
Berkowski Ryszard - KO-236
Białobłocki Krzysztof - KO-854
Biechowski Bartosz - KO/592
Bierski Łukasz - KO-514
Bikuń Hieronim - KO-14
Binka Eurelia - KO-259
Bleczyc Waldemar - KO-354
Bleczyc Teresa - KO/648
Blicharski Grzegorz - SŁ-350
Blicharz Krzysztof - KO-532
Bodnar Bożena - SŁ/148
Bogdański Jakub - KO/607
Bolko Aleksander - KO-566
Bolon Wiesława - KO-17
Bordakiewicz Piotr - SŁ/328
Borkowski Jan - SŁ/149
Borsuk-Zawadzka Danuta - KO-371
Boruch Grzegorz - KO-783
Boryczko-Sarycz Kinga - KO-753
Borys Adam - KO-504
Brelik Grzegorz - KO-564
Bruckner Jerzy - SŁ/4
Brukwicz Ewelina - KO-846
Bruździak Lucyna - SŁ/6
Brzóska Jan - SŁ-7
Bublewicz Anna - KO/677
Buchacz Danuta - KO-21
Budziński Wojciech - KO-23
Bukowska Agnieszka - KO-784
Burdach Halina - KO-25
Burzyński Józef - KO-272
Burzyński Janusz - KO/665
Catewicz Sebastian - KO-822
Chambellan Agnieszka - KO-772
Chamier-Gliszczyski Wojciech - SŁ-370
Chętkowska Marta - KO-785
Chlebowicz Jerzy - KO-338
Chlistowska Aleksandra - KO-121
Chmielowicz Ewa - KO/653
Choniawko Tadeusz - KO-300
Chrabin Piotr - KO/730
Chudzik Jarosław - KO-397
Cichecka Mariola - KO-816
Cichońska Krystyna - KO-27
Cichoński Ryszard - KO-28
Cichosz Jerzy - KO-278
Cichowski Piotr - SŁ/329
Cieszyński Maciej - KO-773
Cieślicka Aneta - KO/678
Cisyk Mariusz - KO-441
Czajkowski Marcin - KO-824
Czapnik Elżbieta - KO-567
Czarkowska-Musiał Krystyna - KO-30
Czebotar Maciej - KO/608
zawieszone uprawnienia do 24.03.2020
Czepe Jolanta - KO-482
Czerniewska Danuta - SŁ/239
Czubik Aleksandra - KO-849
Ćwiora Sebastian - SŁ-368
Daszko Tomasz - KO-825
Daszuta Andrzej - KO-355
Dąbrowska Grażyna - KO-408
Dąbrowski Grzegorz - KO-345
Deszkiewicz Jerzy - KO-382
Dębski Janusz - KO-328
Diduch Stanisław - KO-108
Dobranowski Rafał - SŁ/279
Dobrowolska Ewa - KO-42
Dobrynin-Ulkowska Aldona - KO-679
Drygalski Krzysztof - SŁ/240
Dublinowska Magdalena - KO/654
Duczmal Maciej - SŁ/230
Dudź Adam - KO/680
Dutka Anna - KO-786
Dymus Agnieszka - KO-826
Dzieciątkowski Arkadiusz - KO/413
Dzięciołkiewicz Michał - SŁ-343
Dziurko Maciej - KO/373
Ejsmont Małgorzata - SŁ/166
Faculak Emil - SŁ-220
Feder Bartosz - KO/670
Feder Ewa - SŁ/126
Feder Lech - SŁ-22
Felczak-Wencławska Martyna - KO/681
Fibingier Dorota - KO/682
Filipczyk Marcin - KO/538
Flatow Piotr - KO/339
Flens Bożena - KO/50
Flens Maciej - KO/515
Foryś Waldemar - KO/539
Frankiewicz Magdalena - KO/683
Frankiewicz Łukasz - KO/627
Frankowska Magda - KO/516
Furman Michał - KO-827
Fusiara-Sut Teresa - SŁ/26
Gadomska Barbara - KO/54
Gadziński Feliks - KO/36
Gastoł Karolina - SŁ/309
Gawarecka Danuta - SŁ/226
Gibuła Aleksandra - KO/517
Giełczyk Oliwia - KO-823
Giłka Tadeusz - KO/57
Ginter Dorota - KO/423
Gliński Dominik - KO/727
Gliszczyński Jakub - KO-852
Głombiewski Edmund - SŁ/188
Głowacka Katarzyna - KO-828
Głowacki Krzysztof - SŁ/359
Głowala Bartłomiej - KO/684
Gnat Henryk - KO/64
Gnat Jarosław - KO-754
Godziewska Mirosława - KO/58
Gołacki Grzegorz - SŁ/28
Gołębiewska Izabella - KO/486
Gołubińska Aleksandra - KO/685
Gołubiński Łukasz - KO/642
Gosz Adam - SŁ/307
Gowin Aldona - KO/340
Grabowska Anna - KO-820
Grabusiński Radosław - KO/585
Graczyk Bartosz - KO/591
Grodecki Marek - SŁ/281
Gromaszek Magdalena - KO-655
Groszewska Magdalena - KO/531
Grużewska Krystyna - SŁ/219
Gryckiewicz Bogumił - KO/686
Grzankowski Konrad - KO-829
Grzelak-Galasiewicz Violeta - KO-55
Grzesik-Nierebińska Agnieszka - SŁ-333
Grzesznik Ewa - KO/284
Grzesznik-Matla Anna - KO/518
Grześ Barbara - KO/283
Grzybecki Fryderyk - SŁ/36
Gumiński Piotr - KO/407
Gurdak Andrzej - SŁ/253
Gutowska Krzysztofa - SŁ/267
Hajduczenia Tomasz - SŁ/217
Haluk Jarosław - KO/432
Hałuzo Andrzej - KO/687
Hałys Marek - KO/383
Helińska Katarzyna - KO/444
Hewelt Mariusz - KO/390
Holeniewska Marta - KO-788
Hołub Krzysztof - KO/541
Hołyńska-Ryndak Katarzyna - KO/341
Hossa Piotr - KO/363
Hotowy Paulina - SŁ/318
Hryniewicz Andrzej - KO/334
Ignaczak Anna - KO/473
Ignaczak Marta - KO/626
Iwańska-Truś Magdalena - SŁ/274
Iwaszko Piotr - KO/497
Jabłoński Maciej - KO-818
Jach Magdalena - SŁ/317
Jagoszewski Andrzej - KO/342
Jakierowicz Agnieszka - KO/435
Jakubowska Teresa - KO/344
Jakubowska Agata - SŁ/360
Jakubowska-Iwańska Janina - SŁ/125
Janczuk KO-830 - Krzysztof
Janicki Andrzej - KO/70
Janik - Bruggeman Oliwia - SŁ/310
Jank Karol - SŁ/299
Jankowska-Baranowska Iwona - SŁ/164
Jankowska-Trzebiatowska Sylwia - SŁ-294
Jankowski Wojciech - KO/534
Jankowski Tomasz - KO/593
Jankowski Dariusz - KO/732
Janowicz Joanna - SŁ/41
Januchowska Ludwika - KO/75
Januszewski Bogusław - KO/594
Jaracz Anna - KO/274
Jaromin Alina - SŁ/38
Jaroszewicz Marcin - SŁ/311
Jaroszewicz Waldemar - SŁ/42
Jarząbek Ryszard - KO/239
Jarząbek Bronisław - KO/73
Jastrzębska Karolina - SŁ/372
Jędrzejczak Anna - KO/508
Jurga KO-831 - Łukasz
Jurgielaniec Eliza - KO/445
Juszczyk Czesław - SŁ/241
Juśkiewicz Wiesława - KO/76
Kabatek KO-832 - Mateusz
Kaczmarek Jolanta - SŁ/167-1
Kajszczak Piotr - KO-833
Kalinowska-Domaracka Joanna - KO/688
Kalwajtys Paulina - KO-789
Kałamejka-Żebryk Halina - KO/81
Kamieniarz Maciej - KO/505
Kamińska Maria - KO/375
Kapturowska Monika - KO-774
Karabasz Stanisław - KO/40
Karabasz - Kaszubska Karolina - KO/542
Karaszewska Iwona - SŁ-349
Karpiński Ryszard Marek - KO/321
Kasprzak Daniel - KO/568
Kasprzak Małgorzata - KO/690
Kawczyńska Anna - KO/609
Kawczyński Wojciech - KO/595
Kazimierczak Paweł - KO/644
Kąkol-Papierowska Dominika - KO-790
Kidaliński Wiktor - SŁ/202
Kiełb Regina - SŁ/237
Kiełek Radosław - KO/474
Kijewski Paweł - KO/629
Kilijan Jerzy - SŁ/178
Kisiak Mirosława - KO/85
Kisiel Ewa - KO-502
Kisielewska-Styczeń Halina - KO/285
Kleina-Rokicka Hanna - KO/610
Klepacki Krystian - KO/728
Klepuszewska Iwona - KO/415
Klimaszewski Radosław - KO/691
Klimowicz-Grunwald Danuta - KO/297
Knap Tomasz - SŁ/361
Knapik Aleksandra - KO/240
Knapik Dariusz - SŁ/201
Kniewel-Kurek Danuta - KO-856
Kobyliński Maciej - SŁ/51
Kobyłecki Marek - SŁ/282
Kochanowicz Agnieszka - SŁ/232
Kokot Ewa Maria - KO/89
Koleśnik Zygmunt - KO/286
Koleśnik-Kijewska Justyna - KO-791
Kołodziej Edyta - KO/692
Komar Bożena - SŁ/172
Kondratowicz Kamilla - KO/570
Konieczna Krzysztofa - KO/543
Konratowski Bartosz - KO/506
Kończak Ewa - KO/91
Kończak Agnieszka - SŁ/283
Kończyk Paweł - KO/571
Kopacz Czesława - KO/241
Kopeć Małgorzata - KO/734
Koper-Trembowiecka Beata - KO/92
Kopistecki Krzysztof - KO/693
Korczyński Karol - KO/447
Kordela Franciszek - KO/93
Kordoński Dariusz - KO-775
Korejwo-Kordowska Krystyna - SŁ/53
Korkuć Danuta - KO/94
Koronkiewicz Adrianna - KO/422
Korycki Ireneusz - KO/448
Koska Mirosława - SŁ/319
Koss Zbigniew - SŁ/362
Koterba Szymon - SŁ-275
Koterba Irena - SŁ-54
Kotlewski Ryszard - KO/253
Kotynia Artur - KO-554
Kowalczyk Danuta - KO/95
Kowalczyk Lucyna - KO/694
Kowalska Anna - KO-735
Kowalska Agata - KO-755
Kozioł Antoni - KO/346
Koziołko Marcin - SŁ-355
Kozłowska Marta - KO/695
Kozłowska Elżbieta - KO-756
Kozłowski Donat - KO/98
Krasa Zofia - KO/263
Krasowska Teresa - SŁ/60
Krasowski Jerzy - KO/102
Kraszewska Agata - KO/507
Krekora Marcin - SŁ/330
Krekora Ewa - SŁ-325
Krociak Teresa - KO/434
Kroll Paweł - KO/696
Kropielnicka Małgorzata - SŁ-292
Kruczyńska Olga - KO-757
Kruk Tomasz - KO/449
Krupa Robert - SŁ/284
Krupiniewicz Urszula - SŁ/254
Kruszewski Krzysztof - KO-656
Kruża Magdalena - KO/572
Krzyszczuk Szymon - KO/558
Krzyżanowski Jarosław - SŁ/255
Ksepko-Lisowska Katarzyna - KO-641
Kubacka Agnieszka - KO-657
Kubicka-Niklas Helena - SŁ/64
Kucharek Ewa - KO/322
Kucharska Anna - KO/533
Kuczkowski Tadeusz - KO/104
Kuczyńska Ewa - SŁ/285
Kudźma Danuta - SŁ-153
Kukawski Piotr - KO/396
Kulczycki Bronisław - SŁ/140
Kuligowski Rafał - KO-814
Kulik Magdalena - KO/606
Kupracz Mateusz - KO/736
Kurdyła Anna - KO/107
Kurdyła Anna - KO/669
Kurowska Zyta - KO-835
Kurzelewska Arleta - SŁ-245
Kusiak-Piątek Elżbieta - KO/596
Kuternoga Piotr - KO/356
Kuzdra Barbara - KO-851
Kwiatkowska Monika - KO/487
Kwiatkowski Stanisław - KO/110
Kwiatkowski Tomasz - KO-777
Kwietniewska-Zapart Emilia - KO/565
Lange-Osiak Monika - KO/697
Latanowicz Michalina - SŁ/67
Lebowska Agata - KO/535
Legun Krzysztof - KO/358
Lesiak Dawid - SŁ-335
Lesińska Iwona - KO/115
Lesińska Joanna - KO/573
Leszczyński Szymon - KO/611
Leszkiewicz Joanna - SŁ-336
Lewandowski Jakub - KO-853
Libucha Anna - SŁ-353
Lichoś Marian - SŁ/122
Ligęza Iwona - KO/394
Lisek Andrzej - SŁ/198
Ludwikowski Wojciech - SŁ/189
Lutomska Sabina - KO/119
Łach Andrzej - SŁ/203
Łacna Anna - KO/521
Łakomski Wojciech - KO-812
Łata Katarzyna - KO/597
Ławiński Paweł - KO/529
Ławnikowski Walerian - KO/258
Łońska Irena - SŁ/175
Łońska-Wieczorkiewicz Anna - KO-817
Łopianowska Honorata - SŁ/300
Łukasiak Michał - SŁ/227
Łunecka-Bartkiewicz Anna - KO/751
Łyczak Aleksandra - SŁ/269
Machnikowski Marcin - KO/638
Maciążek Marta - KO/436
Macioszek Dorota - KO/575
Madeła Artur - SŁ/141
Maj Grzegorz - SŁ/179
Majchrzak Daniel - KO/475
Majsnerowski Krzysztof - KO/737
Makarewicz Dariusz - KO-758
Maksymowicz Mariola - KO/405
Malinowski Piotr - KO/738
Manikowski Marcin - KO/476
Mańkowska-Florczak Teresa - KO/125
Maraszkiewicz Jacek - SŁ/234
Marchewka Paweł - KO-759
Marciniak-Chejde Danuta - KO/126
Marczyńska Ewelina - KO-776
Markiewicz Rafał - KO/651
Markowska Anita - SŁ/320
Matuszyńska-Marczak Teresa - KO/131
Mazur Agnieszka - SŁ-363
Mądry Tomasz - SŁ/181
Medyk Anna - KO/132
Miałkowski Michał - SŁ/270
Michalski Bartosz - KO/598
Mieczkowski Jerzy - KO/452
Miecznikowska Elżbieta - SŁ/159
Miecznikowska Anna - KO-792
Mielnik Jarosław - SŁ/238
Mikulska Krystyna - KO/453
Mikułko-Nadolska Roksana - KO/699
Milewska Joanna - KO/499
Miłek Agnieszka - SŁ/295
Minko Zuzanna - KO/454
Mirocha Anna - SŁ/271
Mirska Barbara - KO-850
Miśko Grzegorz - KO/509
Młynarkiewicz Dariusz - SŁ/265
Młynarkiewicz Łukasz - KO-793
Motyka Andrzej - SŁ/79
Motyl Piotr - KO-760
Mucha Andrzej - KO/488
Muchowska - Zwara Karolina - SŁ/257
Muchowski Wojciech - KO/437
Muchowski Jacek - SŁ/80
Muchowski Kazimierz - SŁ/81
Mukułowska Ewa - KO/153
Musiałowski Krzysztof - KO-858
Mutkowski Władysław - KO/143
Nakonieczna Renata - SŁ-364
Namiotko Wojciech - SŁ/177
Narewska Dominika - KO-519
Natkaniec Alicja - SŁ/276
Nawrocki Zbigniew - KO/146
Nejman Dariusz - KO/430
Netzel Jan - KO/613
Neubauer Adrianna - KO/614
Niemczyk Stefan - KO/389
Niesiobędzka-Rahn Iwona - SŁ/296
Nosowski Radosław - KO/536
Nowaczyk Anna - KO/739
Nowak Michał - KO/700
Nowakowska-Ciołek Irena - SŁ/84
Nowicki Artur - KO/333
Nowosad Grażyna - KO/242
Oczkowski Bartłomiej - SŁ-345
Odelski Adrian - SŁ/308
Okraska-Kujko Ewelina - KO/635
Olech Wioletta - KO-836
Olesińska-Waśków Walentyna - KO/279
Olkiewicz Anna - KO/553
Olkowicz Krzysztof - KO/559
Olszewska Anna - KO/478
Orczykowski Eugieniusz - KO/147
Orczyńska Agnieszka - KO/493/1
Osińska Lucyna - SŁ/176
Osoś Oktawiusz - KO/599
Osowicki Aleksander - SŁ-337
Ossowska Marta - KO/524
Ostaszewski Adam - KO/510
Owczarzak Sebastian - KO/615
Pacholczyk Grażyna - SŁ/151
Paczkowski Jerzy - SŁ/87
Pankiewicz Ewa - SŁ/301
Pańczyk-Zekieć Ewa - KO/630
Parlak Piotr - KO-838
Pasternak Hanna - KO/151
Pasternak Robert - KO/479
Pawelec Ryszard - KO/388
Pawlak Anna - SŁ-338
Pawłowska Maja - KO/740
Pawłowska Wanda - SŁ-156
Pawłowski Piotr - SŁ/302
Pawłowski Marek - SŁ/88
Pawłowski Marek - SŁ-366
Pawłowski Łukasz - KO-794
Pazoła Elżbieta - SŁ/90
Pechciński Jerzy - KO/152
Pekról Janusz - SŁ/144
Pelc Aleksander - KO-855
Pepliński Rafał - SŁ-339
Piasecka-Pęk Stanisława - KO/299
Piastowski Waldemar - SŁ/128
Piątak Piotr - SŁ-352
Piechocki Bartosz - KO-813
Piecuch Magdalena - KO/658
Piecyk Adriana - KO/600
Pieczul Aleksandra - SŁ/228
Pierzchalska Katarzyna - KO/741
Pietrzycki Sylwester - KO/742
Pińkowska Joanna - KO/701
Piotrowska Małgorzata - KO/469
Piotrowski Lechosław - SŁ/286
Piwkowska-Skuza Monika - SŁ/258
Płaczkiewicz Karolina - KO-837
Płaczkiewicz Michał - KO-839
Pniewska Franciszka - KO/243
Pniewski Łukasz - KO-702
Pniewski Paweł - KO-795
Podgórniak-Maciejewska Magdalena - KO/743
Podkowiak Mariola - KO/426
Podruczna Alicja - SŁ-371
Podruczny Jakub - SŁ-356
Podwińska Anna - KO-563
Pogonowska Grażyna - KO/306
Pohl Maciej - SŁ/248
Polak Szymon - KO/560
Połoński Jan - KO/162
Połowniak-Komnacki Maciej - KO/234
Pomorski Krzysztof - KO-761
Ponikowska Teresa - KO/179
Popardowska Ewa - KO/471
Popiołek Ewa - KO/703
Porębski Łukasz - KO/704
Potocka Katarzyna - KO/628
Potrykus Elżbieta - KO/666
Półrolnik Maria - KO/462
Princ Stanisława - SŁ-94
Pronkiewicz Aleksander - KO/580
Prusak Mateusz - KO-762
Pryputniewicz Maciej - KO/744
Pryzwan Łukasz - KO/705
Przeworski Mieszko - KO-796
Przewoźna Anna - SŁ-46
Przewoźna-Ratza Maria - KO/166
Przygodzka-Cieszyńska Małgorzata - KO/706
Puchała-Wojtkowiak Monika - KO-763
Pukiewicz Michał - KO/337
Radecka Anita - KO/569
Radke Mariola - SŁ/206
Ragan Gabriela - KO/387
Raginia-Leszczyńska Alicja - KO/116
Raszewska Halina - SŁ-96
Rawska-Kruk Agnieszka - KO/707
Reis Joanna - KO-840
Rejmer Łukasz - SŁ-357
Rejmer Aleksandra - SŁ-340
Rembowski Jakub - KO/708
Renda Wiesław - KO/172
Renda Irena - KO/264
Renda Michał - KO/493
Retkowska-Niewiarowska Jolanta - KO/660
Robakowska Wioletta - KO/745
Rodziewicz Grażyna - KO/244
Rohde Rafał - KO-752
Rokita Anna - KO-764
Rokosz Agnieszka - KO/616
Roman Antoni - SŁ/167
Roman Iwona - SŁ/208
Romanowska Lidia - KO/512
Rożniatowska Jadwiga - KO/24
Rubaj-Królikowska Monika - SŁ/259
Rupek Karol - KO/262
Rutkowska-Gładysiak Weronika - KO/710
Rybacki Marek - SŁ/288
Rynkiewicz Arkadiusz - SŁ/182
Ryszkiewicz Monika - SŁ/322
Rytelewska Zyta - SŁ/152
Rzeźniczek-Sałata Małgorzata - SŁ-235
Sadowska Beata - SŁ/165
Sasin Jarosław - KO/384
Sawicki Łukasz - KO/661
Schwarz Jerzy - KO/182
Schweitzer Ewa - SŁ/191
Sendecka Anna - SŁ/123
Sendecki Marcin - KO-797
Sęk Kamil - KO/711
Sękulski Łukasz - KO/746
Siadak Jolanta - KO/395
Sieciechowicz Karolina - KO-798
Sielska Małgorzata - KO-646
Sielski Radosław - KO-799
Sieńko Krystyna - KO/183
Siewierska-Stęchły Anna - KO/185
Siewierski Stefan - KO/712
Sikora Magdalena - KO/250
Sikora Agnieszka - KO-800
Sikorski Piotr - KO-765
Siwek Honorata - KO/649
Skowronek Danuta - KO/381
Skórka Damian - KO-632
Skrobski Michał - KO/713
Skwara Jerzy - SŁ/134
Słomion Mariusz - KO/715
Słoniowska Elżbieta - SŁ/119
Sobańska Bożena - KO/247
Sobczuk-Jodłowska Anna - SŁ/266
Sobczyk Paweł - KO-801
Sobierajska Anna - KO/662
Sochacz Marek - KO-716
Soja Anna - KO/717
Sokolnicka Jarosława - KO/290
Sołtysiak Dominik - KO/617
Soroko Bartosz - KO-802
Soróbka Teresa - KO/380
Sosnowski Wiktor - SŁ/106
Sośnicka Alicja - KO/468
Sowa Łukasz - KO/643
Sozańska Romana - KO/455
Sperka Zofia - KO/187
Sroka Katarzyna - KO/718
Stalka Zbigniew - SŁ/168
Stanek Kamil - KO/618
Staszewski Winicjusz - KO-766
Stec Andrzej - KO-815
Stefański Dariusz - KO/749
Stęchły Elżbieta - KO/439
Stępień Joanna - KO/463
Stępień Michał - KO/750
Stępniak Monika - KO-767
Stępnik Jadwiga - KO/190
Strzałka Jacek - KO/191
Stuligrosz-Giłka Elżbieta - KO/192
Sujkowska-Stańczyk Anna - SŁ/108
Surowiec Józef - KO/418
Sut-Grochola Katarzyna - SŁ/272
Sychowski Marcin - KO/525
Synak Jarosław - KO/663
Szadzewicz Jacek - KO/720
Szafer Paweł - KO/438
Szałkiewicz Marek - SŁ/305
Szczegielniak-Grabowska Dorota - KO-779
Szczepańska Katarzyna - SŁ/324
Szczepańska - Pronkiewicz Anna - KO/636
Szczygielski Piotr - KO/419
Szczygieł Ewa - KO/288
Szewczyk Stanisław - KO/361
Szewczyk Joanna - KO/548
Szkodlarski Janusz - SŁ/183
Szkudlarek Zofia - KO/277
Szostak Stanisław - KO/619
Szpiech Marlena - KO/747
Szpiter Barbara - SŁ/297
Szpyt Bronisław - KO/198
Szreder Antoni - SŁ/110
Szreder-Soroka Alicja - KO-804
Szulc Albertyna - KO/199
Szustkiewicz Małgorzata - KO/513-1
Szuwalski Przemysław - SŁ/293
Szwoch Dariusz - KO/620
Szykut Marek - SŁ/193
Szymandera Krzysztof - SŁ/278
Szymanek Marek - KO/549
Szyposzyński Kamil - KO/726
Ścigała Katarzyna - SŁ-334
Ścioch Grażyna - KO/336
Śleszyńska Małgorzata - KO/193
Ślusarz Stanisław - KO/348
Świątek-Latuszewska Alicja - KO-859
Święch Przemysław - KO-841
Święs Marcin - KO/550
Taczkowski Sebastian - KO/604
Taff Magdalena - SŁ/280
Talaga Piotr - KO-805
Tarnowska Monika - SŁ/314
Tera Michał - KO-842
Tkacz Halina - SŁ/113
Tomaszewska Karolina - KO/522
Tomaszewski Paweł - KO/500
Tomczuk Tadeusz - KO/326
Topor-Woźniak Paulina - KO-768
Toporowski Jacek - SŁ/315
Turajski Grzegorz - KO-769
Turek Marlena - KO/378
Turek Arkadiusz - KO/491
Tuszyński Tomasz - KO-806
Twarowski Aleksander - KO/420
Twarowski Adam - KO/440
Tyrański Teodor - KO/205
Ulanowska Justyna - KO-819
Urbaniak-Szczudło Zofia - SŁ/116
Usik Wiktor - KO/248
Walach Norbert - SŁ/316
Walaszczyk-Ziomek Kamila - KO-770
Walczak Zygfryd - KO/257
Walerjańczyk Ewelina - KO-807
Walknowska-Mutkowska Anna - KO/142
Walkowiak Robert - KO/621
Walorska Paulina - KO-861
Wanli Iwona - KO/639
Warkocki Ryszard - KO/392
Wasilewska Brygida - SŁ/252
Wawrowska Danuta - SŁ/163
Wechmann Barbara - KO/249
Werner Mikołaj - KO/211
Węglewski Jakub - KO/650
Wicher Eugieniusz - KO/313
zawieszone uprawnienia od 1.03.2017 do dnia 01.03.2022
Wicher-Kluczkowska Katarzyna - KO/501
Wicik Cezary - KO-843
Wielewicka Marta - KO/689
Wieliczko Andrzej - SŁ/261
Wielogórski Maciej - KO/527
Wierzbicka Katarzyna - KO-808
Wilczura-Runiewicz Marta - KO/605
Wilicki Tomasz - KO/582
Wilma Łukasz - KO/583
Winiarczyk Ewa - KO/492
Winkler Paweł - KO/622
Winkowska Iwona - SŁ/289
Wirkus Iwona - SŁ/349
Wiśniewska Barbara - KO/214
Witaszek Roman - KO-781
Witkowicz Wiesława - KO/331
Włodarczyk Marta - SŁ/195
Włodarczyk Magdalena - KO-847
Włodarczyk Justyna - KO-809
Wojdygowska Anna - SŁ/246
Wojdygowski Krzysztof - SŁ/247
Wojnikiewicz Ignacy - KO/215
Wolańska Oksana - SŁ/117
Wolska Małgorzata - KO/216
Wołkowiecki Jacek - KO-844
Worońko Krystyna - KO/332
Worsowicz Zbigniew - KO/362
Wójcik-Lulka Paulina - KO/589
Wójtowicz Marcin - KO/640
Wroński Tomasz - KO/561
Wszółkowski Dariusz - SŁ/211
Wyszyńska Jolanta - SŁ/173
Wytrążek Urszula - KO/220
Zakrzewska-Trusiło Małgorzata - KO/748
Zamojska Gizela - KO/223
Zawada Paweł - KO/723
Zblewska-Kroll Aleksandra - KO/724
Zdanowski Igor - SŁ/273
Zdrojewska Emilia - KO-845
Zdrojewski Maciej - KO-810
Zedlewska Jolanta - KO/399
Zielezińska Ewa - KO/376
Zieliński Jan - SŁ-358
Ziemba-Lacroix Małgorzata - KO-771
Ziemińska Teresa - KO/227
Zientala Michał - KO/456
Zientarska-Wierzba Anna - KO-667
Ziółkowska Anna - KO-811
Ziółkowski Jerzy - SŁ-158
Zubka Marek - SŁ-304
Zubka Edyta - SŁ-277
Zwoliński Arkadiusz - SŁ-342
Żbikowska Liliana - KO/225
Żebrowska Barbara - SŁ/196
Żebrowska Barbara - SŁ-196
Żebrowski Michał - KO/421
Żebryk Krzysztof - KO/552
Żebryk Henryk - KO/398
Żmuda Joanna - KO/406
Żmudzka-Mielnik Alicja - SŁ/199
Żukowski Bartłomiej - SŁ-347
Żurowska Teresa - KO/379
Żurowska Sylwia - KO/725
Żywicka Małgorzata - KO/584

NA SKRÓTY

KONTAKT - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie


75-401 Koszalin, ul. Jedności 5
skr. poczt. 114

NIP: 669-21-54-661
Konto: PKO BP I O/Koszalin 66 1020 2791 0000 7902 0082 0654

Biuro Izby czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-15:00

Biuro Izby - Beata Dywelska
tel./fax: 94 342 39 56
biuro@oirpkoszalin.pl

Kierownik aplikacji - Barbara Wiśniewska
tel.: 94 347 32 04

Księgowość / OSD - Ewa Lipaj
tel./fax: 94 342 39 56
osd@oirpkoszalin.pl