Praca / zastępstwa procesowe

Dam pracę

Kancelarie Radców Prawnych w Słupsku zatrudnią aplikanta radcowskiego

Kancelarie Radców Prawnych w Słupsku,
ul. Anny Łajming 5/1:
r. pr. Szymon Koterba
r. pr. Alicja Podruczna

ZATRUDNIĄ:
- APLIKANTA RADCOWSKIEGO lub
- ABSOLWENTA PRAWA/ADMINISTRACJI lub
- STUDENTA co najmniej III ROKU WYDZIAŁU PRAWA/ADMINISTRACJI

Osoby zainteresowane pracą są proszone o nadsyłanie aplikacji na adres mailowy kancelarii do 10 lipca 2022 r.:

2022-06-23

Dam pracę

Osoby zainteresowane ofertą mogą przesyłać CV na adres hr@bochenekiwspolnicy.pl z dopiskiem "rekrutacja Wrocław". Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce kariera https://bochenekiwspolnicy.pl/kariera/

2022-05-26

Dam pracę

Radca prawny Elżbieta Kozłowska, ul. Piłsudskiego 17, 75-501 Koszalin poszukuje studenta prawa dziennego lub zaocznego - praktykanta do odbycia praktyk i dalszej dorywczej współpracy z możliwością jej rozszerzania i objęcia patronatem. Poszukujemy osoby umiejącej rozmawiać z ludźmi, skrupulatnej, z zacięciem biznesowym. Krótkie cv na e-mail kozlowskalegal@gmail.com

2022-04-25

Dam pracę

Kancelaria LWB Lengiewicz Wrońska i Wspólnicy od 8 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku usług realizującym pomoc konsumentom w sprawach przeciwko instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do współpracy| OFERTA JEST SKIEROWANA DO RADCÓW PRAWNYCH EMERYTÓW LUB RENCISTÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- analiza zgłoszonych przez konsumentów spraw dotyczących polisolokat oraz kredytów frankowych
- kontakt telefoniczny z konsumentami
- udzielanie konsumentom informacji w zakresie zawieranych umów

CZEGO OCZEKUJEMY:
- samodzielnego działania w zakresie wykonywanych zadań
- umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
- zaangażowania
- komunikatywności
- osoba zainteresowana nie musi wykonywać zawodu;
- mile widziane osoby mające doświadczenie w prowadzeniu spraw "frankowych"

OFERUJEMY:
- elastyczny czas pracy, preferowane godziny 16:00-20:00
- możliwość pracy zdalnej
- indywidualnie uzgadniany system wynagradzania
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

W CV prosimy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie LWB Lengiewicz Wrońska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza s.c. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

2022-04-12

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego Artura Nowickiego w Białogardzie nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim na podstawie umowy o pracę lub innego stosunku prawnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: artur@kancelaria-nowicki.pl, tel. 601 311 025.

2022-04-05

Dam pracę

CBA poszukuje kandydatów do służby w Delegaturze w Szczecinie

Oferujemy:
- pracę w charakterze funkcjonariuszy: śledczych, kontrolnych, operacyjnych lub analityków;
- wynagrodzenie w wysokości około 4.000 zł netto - w zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia plus nagrody motywacyjne za efekty pracy;
- możliwość uzyskania do 50% dofinansowania do aplikacji radcowskiej lub studiów podyplomowych;
- możliwość dofinansowania najmu w przypadku braku posiadania własnego lokalu;
- możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności,
- uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej ? pracę w energicznym młodym zespole,

Oczekujemy:
- zdolności umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, dużego potencjału intelektualnego, otwartego umysłu, uczciwości, poczucia odpowiedzialności i dyspozycyjności,
- wykształcenia wyższego z zakresu prawa, administracji lub nauk ekonomicznych;

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, dwa zdjęcia i kwestionariusz osobowych https://cba.gov.pl/ftp/dokumenty/druk_kwestionariusz_osobowy.doc) na adres: Delegatura CBA w Szczecinie ul. Żołnierska 4D)

2022-02-25

Dam pracę

Poniżej zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko Radcy prawnego w Urzędzie Miejskim w Słupsku (ogloszenie-UM-Slupsk.pdf)

2021-11-09

Dam pracę

Kancelaria poszukuje osoby chętnej do podjęcia stałej współpracy z kancelarią na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej od 2 listopada 2021 roku. Kancelaria wyklucza możliwość współpracy na odległość.
Stawiane wymagania dla kandydatów to:

- prawnik z doświadczeniem w pracy minimum rocznym w kancelarii prawnej, sądzie najlepiej aplikant I-III rok,
- doskonała znajomość przepisów prawa cywilnego i prawa gospodarczego,
- profesjonalizm w wykonywaniu powierzanych zadań,
- chęć samodoskonalenia zawodowego, dobra choć, najlepiej bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email radca@kancelarianatkaniec.pl z dopiskiem.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

2021-10-04

Dam pracę

Kancelaria Prawnicza Arkadiusz Rynkiewicz, ul. Polna 6, 76-200 Słupsk, telefon: 602 348 129 ; 59 847 54 87, poszukuje aplikanta na podstawie umowy o pracę lub innego stosunku prawnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

2021-09-24

Dam pracę

Kancelaria lex partners Czapnik Kondratowicz Macioszek Kancelaria Radców Prawnych sp.p. w Koszalinie poszukuje absolwentki/ta wydziału prawa lub aplikantki/ta w celu stałej współpracy. Wymagamy samodzielności w myśleniu, zaangażowania, komunikatywności, chęci poszerzania wiedzy prawniczej oraz umiejętności pracy w zespole. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dobrą atmosferę, możliwość rozwoju. Kancelaria prosi o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e - mail: k.kondratowicz@lex-partners.pl, tel. 502 105 724

2021-09-08

NA SKRÓTY

KONTAKT - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie

75-401 Koszalin, ul. Jedności 5
skr. poczt. 114

NIP: 669-21-54-661
Konto: PKO BP I O/Koszalin 66 1020 2791 0000 7902 0082 0654

Biuro Izby czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-15:00

Biuro Izby - Sylwia Mieżaniec
tel.: 94 342 39 56
fax : 94 342 39 57
biuro@oirpkoszalin.pl

Kierownik aplikacji - Monika Puchała-Wojtkowiak
tel.: 94 347 32 04

Księgowość / OSD - Ewa Lipaj
osd@oirpkoszalin.pl