Praca / zastępstwa procesowe


Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Nowak poszukuje do Kancelarii osoby do współpracy najlepiej aplikanta (rok nie ma znaczenia, tel. 600-235-187


2018-12-10

Dam pracę

APLIKANT RADCOWSKI - FORMA ZATRUDNIENIA - UMOWA ZLECENIA
ZESPÓŁ OBSŁUGI PRAWNEJ PZU SA/PZU Życie SA
osoba do kontaktu Ilona Stulich-Pietras - radca prawny
Kierownik Zespołu Obsługi Prawnej
istulich@pzu.pl, 666 883 857
miejsce pracy: Oddział w Koszalinie .

Ogłoszenie o pracę
(pobierz plik typu Acrobat Reader 81 KB)


2018-12-07

Dam pracę

Poszukujemy kandydatów do służby w CBA, którzy są absolwentami studiów prawniczych, magisterskich, specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym lub handlowym, których wyróżnia:
zdolność umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, duży potencjał intelektualny, otwarty umysł, uczciwość, poczucie odpowiedzialności i dyspozycyjność.
Przyszłym funkcjonariuszom CBA oferujemy:
możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej, kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego, stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania (od kwoty około 2.850 zł netto plus możliwość uzyskania dodatku do najmu w przypadku braku własnego mieszkania).
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy) na adres: Delegatura CBA w Szczecinie ul. Żołnierska 4D)
Więcej informacji na stronie: http://bip.cba.gov.pl/bip/nabor-do-sluzby/118,dok.html


2018-11-21

Dam pracę

Kancelaria Radców Prawnych Andrzej Wójcik poszukuje...

Ogłoszenie o pracę
(pobierz plik typu Acrobat Reader 539 KB)


2018-10-22

Dam pracę

Kancelaria Adwokacka adw. Pawła Mirskiego z siedzibą w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 4/3 zatrudni aplikanta radcowskiego (I, II lub III roku). Osoby zainteresowane proszę o złożenie CV bezpośrednio w kancelarii lub przesłanie na e-mail: adwokatmirski@op.pl


2018-10-17

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Skrobskiego w Koszalinie przy ulicy Piłsudskiego 17 nawiąże współpracę ze studentem studiów niestacjonarnych, absolwentem prawa lub aplikantem radcowskim. Możliwy patronat. CV proszę wysyłać na adres: kozlowskalegal@gmail.com


2018-10-15

Dam pracę

GRODECKI RYBACKI i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

RADCA PRAWNY
Miejsce pracy: zdalnie
Region: pomorskie

Opis stanowiska:
- Bieżące doradztwo prawne dla Klientów korporacyjnych,
- Przygotowanie i opiniowanie dokumentów prawnych, w tym umów, protokołów zgromadzeń Spółek itp.
- W ramach obowiązków nie przewiduje się co do zasady zastępstwa procesowego.

Wymagania:
- doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym w procesach inwestycyjnych oraz due diligence,
- samodzielność, zaangażowanie i chęć stałego pogłębiania wiedzy,
umiejętność zarządzania czasem oraz określania priorytetów,
- komunikatywność,
- znajomość języka angielskiego prawniczego,

CV oraz List Motywacyjny proszę przesyłać na adres: office@grlaw.pl

Kancelaria uprzedza, że skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacja na temat danych osobowych:
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych GRODECKI RYBACKI I PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-251) ul. Batorego 16/1A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu niezwłocznie usunięte, chyba że z aplikującym zostanie podjęta współpraca. Dostęp do danych będą mieli wyłącznie Partnerzy Kancelarii oraz Kierownik Sekretariatu. Udostępnienie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie będzie możliwy udział w procesie rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) oraz przepis prawa (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO). Informujemy o przysługującym Pani/Panu w każdym czasie prawie do: żądania informacji, dostępu do danych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego jeśli dane będą przetwarzane z naruszeniem prawa.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o treści:
Oświadczam, że zapoznałem się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych w związku z ogłoszeniem, na które aplikuję i wyrażam dobrowolnie zgodę na ich przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych GRODECKI RYBACKI I PARTNERZY na potrzeby procesu rekrutacji.


2018-09-26

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego i Syndyka Magdaleny Gromaszek w Koszalinie zatrudni aplikanta radcowskiego, radcę prawnego lub absolwenta prawa. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV bezpośrednio w sekretariacie kancelarii przy ul. Jana Matejki 25/2 w Koszalinie lub przesyłanie na adres mailowy kancelaria@gromaszek.pl


2018-09-26

Dam pracę

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Ustce (Osiedle - Lędowo 1N) zatrudni magistra prawa na pełen etat (umowa o pracę - 5 dni w tygodniu) na stanowisko referenta ds. zamówień publicznych. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 698 663 590 lub 59 815 20 21.


2018-09-24

Dam pracę

Kancelaria Prawnicza Arkadiusz Rynkiewicz w Słupsku zatrudni aplikanta radcowskiego bądź osobę ze zdanym egzaminem na aplikację radcowską. Telefon kontaktowy: 602 348 129, ewentualnie (59) 84 75 487 bądź kontakt elektroniczny: mecarkadius@infocity.pl


2018-09-24

Dam pracę

Prężnie rozwijająca się Kancelaria Radcy Prawnego w Słupsku poszukuje osoby chętnej do podjęcia stałej współpracy z kancelarią na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej. Poszukiwany jest w szczególności aplikant radcowski oraz absolwent wydziału prawa.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: przeworski.m@gmail.com lub telefonicznie pod nr telefonu 502 323 618.


2018-09-14

Dam pracę

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Ustce (Osiedle - Lędowo 1N) zatrudni magistra prawa na pełen etat (umowa o pracę - 5 dni w tygodniu). Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 698 663 590 lub 59 815 20 21.


2018-08-18

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego w Słupsku zatrudni aplikanta na pełen etat (umowa o pracę). Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu (59) 841 41 27.


2018-07-23

Dam pracę

PRACA DLA APLIKANTÓW

Spółka doradztwa podatkowego Constans sp. z o. o. z siedzibą w Koszalinie poszukuje do pracy w dziale prawnym aplikantek i aplikantów radcowskich.

Oferujemy:
- duże możliwości rozwoju poprzez kontakt z szerokim zakresem spraw,
- możliwość awansu,
- praca w profesjonalnej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Oczekiwania:
- znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego,
- umiejętność samodzielnej pracy przy sporządzaniu i opiniowaniu umów oraz pism sądowych,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- profesjonalizm i entuzjazm do pracy.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny proszę kierować do radcy prawnego Tomasza Pawłowskiego pod adres tpawlowski@constans.net.pl Spółka zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.


2018-07-23

Dam pracę

Praca w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym

Delegatury CBA w: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie oraz Wydział Zamiejscowy w Bydgoszczy poszukują kandydatów do służby, którzy są absolwentami studiów prawniczych specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym, handlowym, administracyjnym, podatkowym. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Kryteria: wykształcenie wyższe - preferujemy wykształcenie w zakresie prawa karnego, cywilnego, handlowego, administracyjnego, podatkowego; zdolność umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego; otwarty umysł; uczciwość i poczucie odpowiedzialności; dyspozycyjność; dobry stan zdrowia fizycznego.

Przyszłym funkcjonariuszom CBA oferujemy: możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, rozwój zawodowy, stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: podanie, CV, list motywacyjny, dwa zdjęcia paszportowe, kwestionariusz osobowy (http://bip.cba.gov.pl/download/2/4866/kwestionariuszosobowy.pdf) na adres e-mail: rekrutacja@cba.gov.pl lub pocztą tradycyjną: Szef CBA, Al. Ujazdowskie 9, 00-583 Warszawa.


2018-07-02

Dam pracę

Kancelaria Radców Prawnych
Żmijewski&Żmijewska
z siedzibą w Warszawie
ul. Powstańców Śląskich 108a/15
www.zmijewski.waw.pl
tel: 22 436 03 76

w celu sprawowania bieżącej opieki prawnej nad naszym Klientem prowadzącym działalność na terenie Kołobrzegu nawiąże stałą współpracę z Radcą Prawnym lub Aplikantem Radcowskim

OCZEKIWANIA
1. doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców,
2. mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi inwestycji budowlanych,
3. umiejętność samodzielnego, kreatywnego myślenia,
4. znajomość języka angielskiego,
5. rzetelne i sumienne podejście do wykonywanych obowiązków.

OFERUJEMY
1. zdobywanie nowych doświadczeń w dużej organizacji,
2. pracę w przyjaznym środowisku pracy,
3. atrakcyjne, stabilne warunki współpracy.

OFERTY
z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji należy składać na adres: office@zmijewski.waw.pl

Wybór zostanie dokonany na podstawie wstępnej selekcji aplikacji, zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne wybranych kandydatów.


2018-06-15

Dam pracę

Lex Partners Czapnik Kondratowicz Macioszek Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. z siedzibą w Koszalinie nawiąże współpracę ze:

Studentem studiów niestacjonarnych I-V roku wydziału prawa lub absolwentem wydziału prawa oraz z aplikantem

Kancelaria Prawna w Koszalinie poszukuje pracownika na stanowisko kierownika sekretariatu. Do obowiązków na wskazanym stanowisku należeć będzie wykonywanie prac administracyjnych związanych z prowadzeniem Kancelarii, a także sporządzanie prostych pism procesowych.
Od kandydatów oczekujemy:
- Zaangażowania,
- Odpowiedzialności,
- Dyspozycyjności,
- Samodzielności w działaniu,
- Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,

Oferujemy:
- Możliwość nawiązania stałej współpracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Przyjazną atmosferę w pracy,
- Szeroki zakres spraw w tym sprawy z zakresu prawa cywilnego, handlowego, oraz karnego,
- Możliwość specjalizowania się w wybranej dziedzinie prawa.

Zgłoszenia wraz z CV oraz listem motywacyjnym prosimy kierować na adres mailowy: kkondratowicz@lexpartners.koszalin.pl telefon 943434545


2018-06-11

Dam pracę

Kancelaria radcy prawnego w Słupsku poszukuje osoby chętnej do podjęcia stałej współpracy z kancelarią na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej. Kancelaria wyklucza możliwość współpracy na odległość.

Stawiane wymagania dla kandydatów to:

- prawnik z doświadczeniem w pracy minimum rocznym w kancelarii prawnej, sądzie najlepiej aplikant radcowski I-III rok,
- doskonała znajomość przepisów prawa cywilnego i prawa gospodarczego,
- profesjonalizm w wykonywaniu powierzanych zadań,
- chęć samodoskonalenia zawodowego,
- dobra znajomość języka angielskiego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@kancelarianatkaniec.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. (t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."


2018-06-04

Dam pracę

Kancelaria Witaszek Wroński i Wspólnicy Sp. k. pilnie nawiąże współpracę z Radcą Prawnym.


2018-05-06

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego Alicja Natkaniec w Słupsku podejmie współpracę z aplikantem radcowskim bądź osobą po ukończonych studiach prawniczych mającą doświadczenie w pracy w sądzie/kancelarii. Zgłoszenia wraz z CV oraz listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres mailowy biuro@kancelarianatkaniec.pl lub składać bezpośrednio w siedzibie kancelarii.

Jednocześnie informuję, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.


2018-04-13

Dam pracę

Delegatura CBA w Szczecinie poszukuje kandydatów do służby, którzy są absolwentami studiów prawniczych, magisterskich, specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym lub handlowym.

Kryteria:
wykształcenie wyższe magisterskie; preferujemy wykształcenie w zakresie prawa karnego, cywilnego i handlowego (mile widziana aplikacja radcowska), zdolność umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, duży potencjał intelektualny, otwarty umysł, uczciwość, poczucie odpowiedzialności oraz DYSPOZYCYJNOŚĆ i odporność na stres.

Przyszłym funkcjonariuszom CBA oferujemy:
możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej, kontynuowanie rozwoju zawodowego, stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, dwa zdjęcia, kwestionariusz osobowy http://bip.cba.gov.pl/download/2/4866/kwestionariuszosobowy.pdf) na adres: Delegatura CBA w Szczecinie, ul. Żołnierska 4d, 71-210 Szczecin.


2018-03-20

Dam pracę

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Paweł Mirski i Barbara Mirska z siedzibą przy ul. Waryńskiego w Koszalinie zatrudni aplikanta radcowskiego lub radcę prawnego. Warunki umowy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Prosimy osoby zainteresowane o kontakt pod numerem telefonu: 601 244 668.


2018-03-07

Dam pracę

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Węglewski w Białogardzie nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim bądź absolwentem prawa. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kancelaria.bialogard@gmail.com lub nr tel. 94 311 26 69


2018-03-07

Dam pracę

Kancelaria Prawna Seneka z siedzibą w Gdańsku zatrudni aplikanta radcowskiego na stanowisko: ASYSTENT PRAWNY

Zaproszenie w całości:
(pobierz plik typu Acrobat Reader 915 KB)


2018-03-05

Dam pracę

Kancelaria Prawnicza Ryszard Berkowski Radca Prawny z siedzibą w Koszalinie przy ul. Gajowej 15 zatrudni prawnika, studenta prawa/administracji do obsługi kancelaryjnej na czas określony.
Osoba na zatrudnionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wysyłanie korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów na spotkania;
  • obsługę spotkań;
  • prowadzenie terminarza spotkań;
  • inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.


2018-02-13

Dam pracę

Prokuratura Okręgowa zaprasza do złożenia oferty

Zaproszenie w całości:
(pobierz plik typu Acrobat Reader 3,73 MB)


2018-02-05

Dam pracę

Kancelaria Witaszek, Wroński i Wspólnicy Sp. k. w Koszalinie zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Miejscem wykonywania pracy będzie Koszalin.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: sekretariat@wwiw.pl, bądź składać osobiście w siedzibie kancelarii (ulica Zwycięstwa 28/3). Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na rozmowę.
Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizowania czasu i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego.

W zamian oferujemy atrakcyjne zasady wynagradzania i warunki pracy, objęcie patronatem oraz możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach prawa.


2018-02-02

Dam pracę

Spółka REDMOND DEVELOPMENT Sp. z o.o. jest zinteresowana jest podjęciem współpracy z kancelarią prawniczą lub młodszym prawnikiem zgodnie z załączonym ogłoszeniem.

Ogłoszenie w całości dla aplikanta:

(pobierz plik typu Adobe Reader 44 kB)


2018-01-09

NA SKRÓTY

KONTAKT - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie


75-401 Koszalin, ul. Jedności 5
skr. poczt. 114

NIP: 669-21-54-661
Konto: PKO BP I O/Koszalin 66 1020 2791 0000 7902 0082 0654

Biuro Izby czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-15:00

Biuro Izby - Beata Dywelska
tel.: 94 342 39 56
fax : 94 342 39 57
biuro@oirpkoszalin.pl

Kierownik aplikacji - Barbara Wiśniewska
tel.: 94 347 32 04

Księgowość / OSD - Ewa Lipaj
tel.: 94 342 39 56
fax : 94 342 39 57
osd@oirpkoszalin.pl