Logo do strony głównej OIRP Koszalin
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie
ul. Jedności 5, 75-401 Koszalin
tel./fax: 94 342 39 56
e-mail: biuro@oirpkoszalin.pl
Obecnie jesteś: Strona główna » Praca - Dam pracę

Dam pracę

Radca prawny Karolina Tomaszewska nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 504 330 145 lub wysyłanie CV na adres: karolina.tomaszewska@ktkancelaria.pl

(2017-09-04)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Sychowskiego poszukuję pracownika na stanowisko asystent/tka radcy prawnego. Osoba zatrudniona na stanowisku asystent/tka radcy prawnego będzie odpowiedzialna za czynności techniczno –kancelaryjne, obsługę sprzętu biurowego, pomoc w redagowaniu pism, realizację zadań z zakresu wsparcia asystenckiego. Ze względu na specyfikację pracy poszukuję kandydata z co najmniej średnim wykształceniem, znajomością obsługi programów MS Office. Osoby komunikatywnej z dobrą organizacją pracy, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Aplikację zawierającą CV proszę przesyłać na adres email : kancelariasychowski@gmail.com

(2017-08-16)
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kukawski w Koszalinie zatrudni aplikanta/aplikantkę radcowską. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e- mail: sekretariat@kukawski.com

(2017-08-09)
Dobranowski Bordakiewicz Kancelarie Radców Prawnych z siedzibą w Słupsku zatrudnią na umowę o pracę aplikanta radcowskiego/absolwenta prawa/studenta prawa w charakterze Asystenta Radcy Prawnego/Sekretarza Kancelarii. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr telefonu: 59 841 38 80, bądź też pod adresem mailowym: kontakt@dbbkancelaria.pl.

(2017-07-27)
Kancelaria Radcy Prawnego i Syndyka Magdalena Gromaszek zatrudni prawnika, aplikanta radcowskiego. Oferujemy możliwość odbywania aplikacji i objęcia patronatem. Kancelaria zajmuje się głównie sprawami odszkodowawczymi, windykacyjnymi oraz restrukturyzacjami. Gwarantuje możliwość rozwoju oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o kierowanie CV na adres kancelaria@gromaszek.pl

(2017-07-21)
Radca prawny Marcin Jaroszewicz poszukuje do współpracy aplikanta(kę) radcowskiego.
Radca proponuje umowę o pracę oraz możliwość objęcia patronatem. Osoby chętne prosi się o kontakt telefoniczny pod numerem 602 455 987 lub mailowy pod adresem marcin.jaroszewicz@mjkancelaria.pl lub marcin.jaroszewicz@op.pl.

(2017-07-19)
Kancelaria Radcy Prawnego Artura Nowickiego w Białogardzie zatrudni prawnika ,aplikanta radcowskiego lub radcę prawnego. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: artur@kancelaria-nowicki.pl ,tel. 601 31 10 25

(2017-06-21)
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Jankowskiego nawiąże współpracę z apl. radcowskiego / studenta prawa (min. 3 rok). Osoby zainteresowane proszę o kontakt na mail: kancelarie.prawnicze@wp.pl lub tel. 94 312-31-13

(2017-06-07)
Kancelaria Lex Partners Czapnik, Kondratowicz, Macioszek Kancelaria Radców Prawnych sp.p. w Koszalinie poszukuje studenta prawa na stanowisko: pracownik administracyjno-biurowy.

Wymagania:
 • systematyczność i umiejętność organizacji pracy,
 • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

Do zadań będzie należało:
 • wykonywanie prac biurowych,
 • sporządzanie prostych pism prawnych,
 • dbanie o całokształt prawidłowego funkcjonowania kancelarii, łącznie z dbaniem o kalendarz i terminowość wysyłanych pism.

Oferujemy:
 • możliwość rozwoju,
 • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@lexpartners.koszalin.pl, tel. 94 34 34 545.

(2017-05-23)
Kancelaria Prawnicza Danuty Wawrowskiej w Ustce zatrudni na staż aplikantkę/ta lub absolwentkę prawa/administracji na warunkach przewidzianych w ustawie z 20.04.2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
Kontakt: mecwawrowska@wp.pl, tel. 602-13-52-15

(2017-05-23)
Kancelaria Radcy Prawnego Artura Nowickiego w Białogardzie zatrudni prawnika ,aplikanta radcowskiego lub radcę prawnego. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email:
artur@kancelaria-nowicki.pl ,tel. 601 31 10 25

(2017-02-30)
Kancelaria Radców Prawnych Domańska – Barcz – Strzałkowska - Górski nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim w oddziale Kancelarii w Świnoujściu w formie stażu/praktyki z możliwością zatrudnienia. Szczegółowe warunki współpracy zostaną uzgodnione indywidualnie.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: kancelaria@gorski-radcaprawny.pl (w temacie: REKRUTACJA ŚWINOUJŚCIE).

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

(2017-02-15)
Kancelaria Witaszek, Wroński i Wspólnicy Sp. k. w Koszalinie zatrudni radców prawnych i aplikantów radcowskich I bądź II roku na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: sekretariat@wwiw.pl bądź składać osobiście w siedzibie kancelarii (ul. Zwycięstwa 28/3). Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na rozmowę.

Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, bądź w jednostkach samorządu terytorialnego.
W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, objęcie patronatem oraz możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach prawa.

(2017-01-18)
dLK Korus Okoń Radcowie Prawni Sp.p. poszukuje aplikant radcowski / aplikant adwokacki
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Ogłoszenie w całości:

(pobierz plik typu MS Word 32KB)

(2017-01-17)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Gromaszek
zatrudni aplikantkę/aplikanta radcowskiego/radcę prawnego

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe prawnicze
 • status aplikantki/aplikanta radcowskiego/uprawnienia radcy prawnego
 • zdolności organizacyjne i komunikatywność,
 • umiejętność logicznego myślenia
 • sumienność i odpowiedzialność
 • otwartość i wysoka kultura osobista
Oferujemy:
 • pracę w przyjaznym zespole, elastyczne godziny pracy
 • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i odbywania aplikacji

CV kierować prosimy na adres: kancelaria@gromaszek.pl

(2017-01-09)
Poszukuję aplikanta do wykonania zdjęć akt sprawy w Sądzie Rejonowym w Drawsku Pomorskim. Proszę o kontakt mailowy: j.fatalski@gmail.com

(2017-01-03)
Kancelaria Witaszek, Wroński i Wspólnicy Sp. k. w Koszalinie zatrudni aplikanta radcowskiego I bądź II roku na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Miejscem wykonywania pracy będzie Białogard. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: sekretariat@wwiw.pl bądź składać osobiście w siedzibie kancelarii (ul. Zwycięstwa 28/3). Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na rozmowę.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- komunikatywność,
- umiejętność organizowania czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji,
- odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu,
- bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego,

Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, bądź w jednostkach samorządu terytorialnego.
W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, objęcie patronatem oraz możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach prawa.

(2016-12-20)
PRACA DLA APLIKANTKI/APLIKANTA RADCOWSKIEGO

Ogłoszenie w całości:

(pobierz plik typu MS Word 924KB)

(2016-12-20)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Konratowskiego poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego I lub II roku.
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod adresem mailowym:
ws@konratowski.pl

(2016-12-12)
Fundacja PRAWNIKON zatrudni adwokatów, radców prawnych do świadczenia pomocy prawnej w Kołobrzegu:
prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej przez 5 dni w tygodniu, przez co najmniej 4 godziny dziennie, wg harmonogramu: - poniedziałek, środa, piątek od godz. 11.00 do godz. 15.00, - wtorek, czwartek od godz. 9.00 do godz. 13.00,ul. Gryfitów Kołobrzeg, osoby zainteresowane proszę o kontakt 17-861-26-55

(2016-10-14)
"Legal Services” Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kijewski w Koszalinie podejmie od 01 stycznia 2017r. stałą współpracę z radcami prawnymi z Koszalina i okolic celem świadczenia pomocy prawnej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 05 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej / Dz. U. z 2015r. poz.1255/ przez co najmniej trzy dni w tygodniu w wymiarze minimum 4 godziny dziennie.

Wymagania:
 • wpis na listę radców prawnych dokonany nie wcześniej niż w 2013r.;
 • gruntowna znajomość przepisów ustawy z dnia 05 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej / Dz. U. z 2015r. poz.1255/;
 • bardzo dobra i gruntowna znajomość aktualnego orzecznictwa SN, poglądów doktryny oraz przepisów prawa przede wszystkim z zakresu: prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa karnego, procedury karnej, prawa rodzinnego, prawa mieszkaniowego ( szeroko rozumianego w tym z zakresu przepisów ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych) procedury administracyjnej;
 • umiejętność szybkiego i zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa udzielania porad prawnych i rozwiązań problemów prawnych;
 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej (warunek konieczny- celem rozliczania współpracy w oparciu o faktury VAT)
Mile widziane:
 • prawo jazdy kat. B;
 • posiadanie własnego samochodu osobowego celem sprawnego i terminowego dotarcia do punktów poradniczych w Koszalinie i okolicach;
 • referencje od Klientów lub byłych Patronów;
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie swoich ofert zawierających: CV, list motywacyjny, referencje, aktualne zaświadczenie z właściwej OIRP o wpisie na listę radców prawnych na adres mailowy:
biuro@legalservices.com.pl
lub o kontakt pod nr tel. kom: 661 845 991

(2016-11-08)
Dobranowski Bordakiewicz Kancelarie Radców Prawnych z siedzibą w Słupsku przy ul. Kilińskiego 45 zatrudnią aplikanta radcowskiego na stanowisko Sekretarza Kancelarii/Asystenta Radcy Prawnego.

Od osób kandydujących oczekujemy:
- umiejętności formułowania pism procesowych oraz opinii prawnych,
- samodzielności, zaangażowania, dyspozycyjności oraz umiejętności pracy w sytuacjach stresowych,
- umiejętności obsługi pakietu MS Office oraz programów prawniczych,
- umiejętności w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania sekretariatu kancelarii oraz prowadzeniu terminarza kancelarii,

Dodatkowym atutem będą:
- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie zaawansowanym,
- prawa jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e – mail: kontakt@dbbkancelaria.pl lub złożenie ich w siedzibie kancelarii.
Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:
Dobranowski Bordakiewicz Kancelarie Radców Prawnych
ul. Kilińskiego 45, 76 – 200 Słupsk
tel. 59 841 38 80

(2016-10-10)
SĄD REJONOWY W KOSZALINIE POSZUKUJE MAGISTRÓW PRAWA FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA ZLECENIA
CV oraz wniosek o zatrudnienie prosimy przesłać na adres:
Dyrektor Sądu Rejonowego w Koszalinie
ul. Gen. Andersa 34,
75-950 Koszalin

(2016-09-27)
Kancelaria LEGALPARTNER Filipczyk Karabasz Żebryk Spółka Partnerska Radców Prawnych w Koszalinie nawiąże współpracę z osobą, która w 2016 roku uzyskała pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską bądź z aplikantem radcowskim I roku.

Ogłoszenie w całości:
(pobierz plik typu Adobe 52KB)

(2016-09-26)
Kancelaria Prawnicza w Słupsku zatrudni aplikanta I roku.
Kontakt: mecarkadius@onet.pl

(2016-09-19)
Kancelaria Radcy Prawnego Artura Nowickiego w Białogardzie zatrudni prawnika, aplikanta radcowskiego lub radcę prawnego. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: artur@kancelaria-nowicki.pl, tel. 601 311 025

(2016-08-26)
Kancelaria radcy prawnego podejmie współpracę za aplikantem radcowskim. Współpraca będzie polegała na zdalnym sporządzaniu pism procesowych, opinii, umów i innych dokumentów, a także na zastępstwie procesowym – w wymiarze zależnym od dyspozycyjności aplikanta. Wynagrodzenie oparte będzie na ustalonej z aplikantem stawce godzinowej. Preferowani są aplikanci posiadający doświadczenie lub interesujący się następującymi zagadnieniami: ochrona danych osobowych, zagraniczne delegowanie pracowników, prawo własności intelektualnej, prywatna emisja akcji i innych papierów wartościowych, podatki. Mile widziani aplikanci prowadzący działalność gospodarczą i wystawiający faktury VAT. Aplikanci zainteresowani współpracą proszeni są o przesłanie CV na adres: people@antaslegal.eu Kancelaria odpowie na wybrane zgłoszenia.

(2016-08-03)

Galeria zdjęć

Klub seniora

E-Learning

z radcą bezpieczniej

SIP KWANTUM

Dziennik Radcy Prawnego

strona KIRP

lex nawigator

Strona główna | Aktualności  | Aplikacja | Szkolenia | Kontakt

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie, 75-401 Koszalin, ul. Jedności 5, skr. poczt. 114, tel./fax +48 94 342 39 56

Copyright 2009-2013 OIRP Koszalin - Wszelkie prawa zastrzeżone.