Radcowie


Adamczyk Jan - KO-821
Adamczyk-Tykwińska Joanna - KO-671
Adamiak Janusz - KO-280
Adamiak Katarzyna - KO-782
Adamiak-Szweda Agnieszka - KO-668
Andruszko Arletta - KO-483
Andrzejewski Michał - KO-863
Aziewicz Dariusz - KO-857
Babiracki Bogusław - SŁ-1
Badyna Henryk - KO-2
Bakus Paulina - KO-864
Balińska Ewa - KO/672
Baluk Marzena - SŁ/326
Banach Zenon - SŁ-332
Banaśkiewicz Tomasz - KO/673
Baranowicz Romuald - KO-353
Baranowska Izabela - SŁ-367
Baranowski Artem - SŁ/243
Bardyga-Szałek Aneta - KO/674
Bartnikowski Aleksander - KO-6
Bartosik Magdalena - KO-513
Baryło Artur - KO/675
Baryło Iwona - SŁ/187
Basarab Bogdan - KO-780
Batyńska Urszula - KO-8
Batyński Grzegorz - KO-9
Bednarz Krzysztof - KO-676
Berkowska Elżbieta - KO-282
Berkowski Ryszard - KO-236
Białobłocki Krzysztof - KO-854
Biechowski Bartosz - KO-592
Bierski Łukasz - KO-514
Bikuń Hieronim - KO-14
Binka Eurelia - KO-259
Bleczyc Waldemar - KO-354
Bleczyc Teresa - KO-648
Blicharski Grzegorz - SŁ-350
Blicharz Krzysztof - KO-532
Bodnar Bożena - SŁ-148
Bogdanowicz Agata - KO-865
Bogdański Jakub - KO-607
Bolko Aleksander - KO-566
Bolon Wiesława - KO-17
Bordakiewicz Piotr - SŁ-328
Borkowski Jan - SŁ-149
Borsuk-Zawadzka Danuta - KO-371
Boruch Grzegorz - KO-783
Boryczko-Sarycz Kinga - KO-753
Borys Adam - KO-504
Brelik Grzegorz - KO-564
Bruckner Jerzy - SŁ-4
Brukwicz Ewelina - KO-846
Bruździak Lucyna - SŁ-6
Brzóska Jan - SŁ-7
Bublewicz Anna - KO-677
Buchacz Danuta - KO-21
Budziński Wojciech - KO-23
Bukowska Agnieszka - KO-784
Burdach Halina - KO-25
Burzyński Józef - KO-272
Burzyński Janusz - KO-665
Catewicz Sebastian - KO-822
Chambellan Agnieszka - KO-772
Chamier-Gliszczyski Wojciech - SŁ-370
Chętkowska Marta - KO-785
Chlebowicz Jerzy - KO-338
Chlistowska Aleksandra - KO-121
Chmielowicz Ewa - KO-653
Choniawko Tadeusz - KO-300
Chrabin Piotr - KO-730
Chudzik Jarosław - KO-397
Cichecka Mariola - KO-816
Cichońska Krystyna - KO-27
Cichoński Ryszard - KO-28
Cichosz Jerzy - KO-278
Cieszyński Maciej - KO-773
Cieślicka Aneta - KO-678
Cisyk Mariusz - KO-441
Cwojdzińska Katarzyna - KO-808
Czajkowski Marcin - KO-824
Czapnik Elżbieta - KO-567
Czarkowska-Musiał Krystyna - KO-30
Czarnecka Renata - SŁ-364
Czebotar Maciej - KO-608
Czepe Jolanta - KO-482
Czerniewska Danuta - SŁ-239
Czternastek Marta - KO-866
Czubik Aleksandra - KO-849
Ćwiora Sebastian - SŁ-368
Danik Aleksandra - KO-867
Daszko Tomasz - KO-825
Daszuta Andrzej - KO-355
Dąbrowska Grażyna - KO-408
Dąbrowski Grzegorz - KO-345
Deszkiewicz Jerzy - KO-382
Dębski Janusz - KO-328
Diduch Stanisław - KO-108
Dobranowski Rafał - SŁ-279
Dobrowolska Ewa - KO-42
Dobrynin-Ulkowska Aldona - KO-679
Drygalski Krzysztof - SŁ-240
Dublinowska Magdalena - KO-654
Duczmal Maciej - SŁ-230
Dudź Adam - KO-680
Dutka Anna - KO-786
Dymus Agnieszka - KO-826
Dzieciątkowski Arkadiusz - KO-413
Dzięciołkiewicz Michał - SŁ-343
Dziurko Maciej - KO-373
Ejsmont Małgorzata - SŁ-166
Fabisiak Leszek - KO-868
Faculak Emil - SŁ-220
Feder Bartosz - KO-670
Feder Ewa - SŁ-126
Feder Lech - SŁ-22
Felczak-Wencławska Martyna - KO-681
Fibingier Dorota - KO-682
Filipczyk Marcin - KO-538
Flatow Piotr - KO-339
Flens Bożena - KO-50
Flens Maciej - KO-515
Foryś Waldemar - KO-539
Frankiewicz Magdalena - KO-683
Frankiewicz Łukasz - KO-627
Frankowska Magda - KO-516
Fryczkowska Małgorzata - KO-891
Furman Michał - KO-827
Fusiara-Sut Teresa - SŁ-26
Gadomska Barbara - KO-54
Gadziński Feliks - KO-36
Gastoł Karolina - SŁ-309
Gawarecka Danuta - SŁ-226
Gibuła Aleksandra - KO-517
Giełczyk Oliwia - KO-823
Giłka Tadeusz - KO-57
Ginter Dorota - KO-423
Gliński Dominik - KO-727
Gliszczyński Jakub - KO-852
Głombiewski Edmund - SŁ-188
Głowacki Krzysztof - SŁ-359
Głowala Bartłomiej - KO-684
Głowala Katarzyna - KO-828
Gnat Henryk - KO-64
Gnat Jarosław - KO-754
Godziewska Mirosława - KO-58
Gołacki Grzegorz - SŁ-28
Gołębiewska Izabella - KO-486
Gołubińska Aleksandra - KO-685
Gosz Adam - SŁ-307
Gowin Aldona - KO-340
Grabowska Agata - KO-869
Grabowska Anna - KO-820
Grabusiński Radosław - KO/585
Graczyk Bartosz - KO-591
Grodecki Marek - SŁ-281
Gromaszek Magdalena - KO-655
Groszewska Magdalena - KO-531
Grużewska Krystyna - SŁ-219
Gryckiewicz Bogumił - KO-686
Grzankowski Konrad - KO-829
Grzelak-Galasiewicz Violeta - KO-55
Grzesik-Nierebińska Agnieszka - SŁ-333
Grzesznik Ewa - KO-284
Grzesznik-Matla Anna - KO-518
Grześ Barbara - KO-283
Grzybecki Fryderyk - SŁ-36
Gumiński Piotr - KO-407
Gurdak Andrzej - SŁ-253
Gutowska Krzysztofa - SŁ-267
Hajduczenia Tomasz - SŁ-217
Haluk Jarosław - KO-432
Hałuzo Andrzej - KO-687
Hałys Marek - KO-383
Helińska Katarzyna - KO-444
Hetmaniuk Joanna - KO-406
Hewelt Mariusz - KO-390
Holeniewska Marta - KO-788
Hołub Krzysztof - KO-541
Hołyńska-Ryndak Katarzyna - KO-341
Hossa Piotr - KO-363
Hotowy Paulina - SŁ-318
Hryniewicz Andrzej - KO-334
Ignaczak Anna - KO-473
Iwańska-Truś Magdalena - SŁ-274
Iwaszko Piotr - KO/497
Jabłoński Maciej - KO-818
Jach Magdalena - SŁ-317
Jagoszewski Andrzej - KO-342
Jakierowicz Agnieszka - KO-435
Jakubowska Teresa - KO-344
Jakubowska Agata - SŁ-360
Jakubowska-Iwańska Janina - SŁ-125
Janczuk KO-830 - Krzysztof
Janik - Bruggeman Oliwia - SŁ-310
Jank Karol - SŁ-299
Jankowska-Baranowska Iwona - SŁ-164
Jankowska-Trzebiatowska Sylwia - SŁ-294
Jankowski Wojciech - KO-534
Jankowski Tomasz - KO-593
Jankowski Dariusz - KO-732
Janowicz Joanna - SŁ-41
Januchowska Ludwika - KO-75
Januszewski Bogusław - KO-594
Jaracz Anna - KO-274
Jaromin Alina - SŁ-38
Jaroszewicz Marcin - SŁ-311
Jaroszewicz Waldemar - SŁ-42
Jarząbek Ryszard - KO-239
Jarząbek Bronisław - KO-73
Jastrzębska Karolina - SŁ-372
Jędrzejczak Anna - KO-508
Jurga KO-831 - Łukasz
Jurgielaniec Eliza - KO-445
Juszczyk Czesław - SŁ-241
Juśkiewicz Wiesława - KO-76
Kabatek KO-832 - Mateusz
Kaczmarek Jolanta - SŁ-167
Kajszczak Piotr - KO-833
Kalinowska-Domaracka Joanna - KO-688
Kalwajtys Paulina - KO-789
Kałamejka-Żebryk Halina - KO-81
Kamieniarz Maciej - KO-505
Kamińska Maria - KO-375
Kapturowska Monika - KO-774
Karabasz Stanisław - KO-40
Karabasz - Kaszubska Karolina - KO-542
Karaszewska Iwona - SŁ-349
Karpiński Ryszard - KO-321
Kasprzak Daniel - KO-568
Kasprzak Małgorzata - KO-690
Kawczyńska Anna - KO-609
Kawczyński Wojciech - KO-595
Kazimierczak Paweł - KO-644
Kąkol-Papierowska Dominika - KO-790
Kidaliński Wiktor - SŁ-202
Kiełb Regina - SŁ-237
Kiełek Radosław - KO-474
Kijewski Paweł - KO-629
Kilijan Jerzy - SŁ-178
Kisiak Mirosława - KO-85
Kisiel Ewa - KO-502
Kisielewska-Styczeń Halina - KO-285
Kleina-Rokicka Hanna - KO-610
Klepacki Krystian - KO-728
Klepuszewska Iwona - KO-415
Klimaszewski Radosław - KO-691
Klimowicz-Grunwald Danuta - KO-297
Knap Tomasz - SŁ-361
Knapik Aleksandra - KO-240
Knapik Dariusz - SŁ-201
Kniewel-Kurek Danuta - KO-856
Kobyliński Maciej - SŁ-51
Kobyłecki Marek - SŁ-282
Kochanowicz Agnieszka - SŁ-232
Kokot Ewa Maria - KO-89
Koleśnik Zygmunt - KO-286
Koleśnik-Kijewska Justyna - KO-791
Kołodziej Edyta - KO-692
Komar Bożena - SŁ-172
Kondratowicz Kamilla - KO-570
Konieczna Krzysztofa - KO-543
Konopko Iwona - KO-639
Konratowski Bartosz - KO-506
Kończak Ewa - KO-91
Kończak Agnieszka - SŁ-283
Kończyk Paweł - KO-571
Kopacz Czesława - KO-241
Kopeć Małgorzata - KO-734
Kopistecki Krzysztof - KO-693
Korczyński Karol - KO-447
Kordela Franciszek - KO-93
Kordoński Dariusz - KO-775
Korejwo-Kordowska Krystyna - SŁ-53
Korn Kamila - KO-870
Koronkiewicz Adrianna - KO-422
Korycki Ireneusz - KO-448
Koska Mirosława - SŁ-319
Koss Zbigniew - SŁ-362
Koterba Szymon - SŁ-275
Koterba Irena - SŁ-54
Kotlewski Ryszard - KO-253
Kotynia Artur - KO-554
Kotys Krystian - KO-871
Kowalczyk Danuta - KO-95
Kowalczyk Lucyna - KO-694
Kowalska Anna - KO-735
Kowalska Agata - KO-755
Kozioł Antoni - KO-346
Koziołko Marcin - SŁ-355
Kozłowska Marta - KO-695
Kozłowska Elżbieta - KO-756
Kozłowski Donat - KO-98
Kozorowska Agnieszka - KO-872
Krasa Zofia - KO-263
Krasowska Teresa - SŁ-60
Krasowski Jerzy - KO-102
Kraszewska Agata - KO-507
Krekora Marcin - SŁ-330
Krekora Ewa - SŁ-325
Krociak Teresa - KO-434
Kroll Paweł - KO-696
Kropielnicka Małgorzata - SŁ-292
Kruczyńska Olga - KO-757
Kruk Jean Marie - KO-449
Krupa Robert - SŁ-284
Krupiniewicz Urszula - SŁ-254
Kruszewski Krzysztof - KO-656
Kruża Magdalena - KO-572
Krzemiński Michał - KO-873
Krzyszczuk Szymon - KO-558
Krzyżanowski Jarosław - SŁ-255
Ksepko-Lisowska Katarzyna - KO-641
Kubacka Agnieszka - KO-657
Kubicka-Niklas Helena - SŁ-64
Kucharek Ewa - KO-322
Kucharska Anna - KO-533
Kuczkowski Tadeusz - KO-104
Kuczyńska Ewa - SŁ-285
Kudźma Danuta - SŁ-153
Kujawska Katarzyna - KO-874
Kukawski Piotr - KO-396
Kula Joanna - KO-875
Kulczycki Bronisław - SŁ-140
Kuligowski Rafał - KO-814
Kulik Magdalena - KO-606
Kupracz Mateusz - KO-736
Kurdyła Anna - KO-107
Kurowska Zyta - KO-835
Kurzelewska Arleta - SŁ-245
Kusiak-Piątek Elżbieta - KO-596
Kuternoga Piotr - KO-356
Kuzdra Barbara - KO-851
Kwardys Beata - KO-860
Kwiatkowska Monika - KO-487
Kwiatkowski Stanisław - KO-110
Kwiatkowski Tomasz - KO-777
Kwietniewska-Zapart Emilia - KO-565
Lange-Osiak Monika - KO-697
Latanowicz Michalina - SŁ-67
Lebowska Agata - KO/535
Legun Krzysztof - KO-358
Lesiak Dawid - SŁ-335
Lesińska Iwona - KO-115
Lesińska Joanna - KO-573
Leszczyński Szymon - KO-611
Leszkiewicz Joanna - SŁ-336
Lewandowski Jakub - KO-853
Libucha Anna - SŁ-353
Lichoś Marian - SŁ-122
Ligęza Iwona - KO-394
Lipska Nina - KO-876
Lisek Andrzej - SŁ-198
Ludwikowski Wojciech - SŁ-189
Lutomska Sabina - KO-119
Łach Andrzej - SŁ-203
Łacna Anna - KO-521
Łakomski Wojciech - KO-812
Łata Katarzyna - KO-597
Ławiński Paweł - KO-529
Ławnikowski Walerian - KO-258
Łońska Irena - SŁ-175
Łońska-Wieczorkiewicz Anna - KO-817
Łopianowska Honorata - SŁ-300
Łosowski Szymon - KO-877
Łukasiak Michał - SŁ-227
Łunecka-Bartkiewicz Anna - KO-751
Łyczak Aleksandra - SŁ-269
Machnikowski Marcin - KO-638
Maciążek Marta - KO-436
Macioszek Dorota - KO-575
Madeła Artur - SŁ-141
Maj Grzegorz - SŁ-179
Majchrzak Daniel - KO-475
Majsnerowski Krzysztof - KO-737
Makara Kamila - KO-862
Makarewicz Dariusz - KO-758
Maksymowicz Mariola - KO-405
Malinowski Piotr - KO-738
Manikowski Marcin - KO-476
Mańkowska-Florczak Teresa - KO-125
Maraszkiewicz Jacek - SŁ-234
Marchewka Paweł - KO-759
Marciniak-Chejde Danuta - KO-126
Marczyńska Ewelina - KO-776
Markiewicz Rafał - KO-651
Markowska Anita - SŁ-320
Matuszyńska-Marczak Teresa - KO-131
Mazur Agnieszka - SŁ-363
Mądry Tomasz - SŁ-181
Medyk Anna - KO-132
Miałkowski Michał - SŁ-270
Michalski Bartosz - KO-598
Mieczkowski Jerzy - KO-452
Miecznikowska Elżbieta - SŁ-159
Miecznikowska Anna - KO-792
Mielnik Jarosław - SŁ-238
Mikulska Krystyna - KO-453
Mikułko-Nadolska Roksana - KO-699
Milewska Joanna - KO-499
Miłek Agnieszka - SŁ-295
Minko Zuzanna - KO-454
Mirocha Anna - SŁ-271
Mirska Barbara - KO-850
Miśko Grzegorz - KO-509
Młynarkiewicz Dariusz - SŁ-265
Młynarkiewicz Łukasz - KO-793
Motyka Andrzej - SŁ/79
Motyl Piotr - KO-760
Mrówka Adam - KO-878
Mucha Andrzej - KO-488
Muchowska - Zwara Karolina - SŁ-257
Muchowski Wojciech - KO-437
Muchowski Jacek - SŁ/80
Muchowski Kazimierz - SŁ/81
Mukułowska Ewa - KO-153
Musiałowski Krzysztof - KO-858
Nałęcz-Bachurska Maria - KO-879
Namiotko Wojciech - SŁ-177
Narewska Dominika - KO-519
Natkaniec Alicja - SŁ-276
Nawrocki Zbigniew - KO-146
Nejman Dariusz - KO-430
Netzel Jan - KO-613
Neubauer Adrianna - KO-614
Niemczyk Stefan - KO-389
Niesiobędzka-Rahn Iwona - SŁ-296
Nosowski Radosław - KO-536
Nowaczyk Anna - KO-739
Nowak Michał - KO-700
Nowakowska-Ciołek Irena - SŁ/84
Nowicki Artur - KO-333
Nowosad Grażyna - KO-242
Oczkowski Bartłomiej - SŁ-345
Odelski Adrian - SŁ/308
Okraska-Kujko Ewelina - KO-635
Olech Wioletta - KO-836
Olesińska-Waśków Walentyna - KO-279
Olkiewicz Anna - KO-553
Olkowicz Krzysztof - KO-559
Olszewska Anna - KO-478
Orczykowski Eugieniusz - KO-147
Orczyńska Agnieszka - KO-493
Osińska Lucyna - SŁ-76
Osoś Oktawiusz - KO-599
Osowicki Aleksander - SŁ-337
Ossowska Marta - KO-524
Ostaszewski Adam - KO-510
Ostynowicz Karolina - KO-881
Owczarzak Sebastian - KO-615
Pacholczyk Grażyna - SŁ-151
Paczkowski Jerzy - SŁ/87
Pankiewicz Ewa - SŁ-301
Pańczyk-Zekieć Ewa - KO-630
Parlak Piotr - KO-838
Pasternak Hanna - KO-151
Pasternak Robert - KO-479
Pawelec Ryszard - KO-388
Pawlak Anna - SŁ-338
Pawlicka Marta - KO-880
Pawłowska Maja - KO-740
Pawłowski Piotr - SŁ-302
Pawłowski Marek - SŁ/88
Pawłowski Marek - SŁ-366
Pawłowski Łukasz - KO-794
Pazoła Elżbieta - SŁ/90
Pechciński Jerzy - KO-152
Pekról Janusz - SŁ-144
Pelc Aleksander - KO-855
Pepliński Rafał - SŁ-339
Piasecka-Pęk Stanisława - KO-299
Piastowski Waldemar - SŁ-128
Piątak Piotr - SŁ-352
Piechocki Bartosz - KO-813
Piecuch Magdalena - KO/658
Piecyk Adriana - KO-600
Pieczul Aleksandra - SŁ-228
Pierzchalska Katarzyna - KO-741
Pietrzycki Sylwester - KO-742
Pińkowska Joanna - KO-701
Piotrowska Małgorzata - KO-469
Piotrowski Lechosław - SŁ-286
Piwkowska-Skuza Monika - SŁ-258
Płaczkiewicz Karolina - KO-837
Płaczkiewicz Michał - KO-839
Pniewska Franciszka - KO-243
Pniewski Łukasz - KO-702
Pniewski Paweł - KO-795
Podgórniak-Maciejewska Magdalena - KO-743
Podkowiak Mariola - KO-426
Podruczna Alicja - SŁ-371
Podruczny Jakub - SŁ-356
Podwińska Anna - KO-563
Pogonowska Grażyna - KO-306
Pohl Maciej - SŁ-248
Polak Szymon - KO/560
Połoński Jan - KO-162
Połowniak-Komnacki Maciej - KO-234
Pomorski Krzysztof - KO-761
Ponikowska Teresa - KO-179
Popardowska Ewa - KO-471
Porębski Łukasz - KO-704
Potocka Katarzyna - KO-628
Potrykus Elżbieta - KO-666
Półrolnik Maria - KO-462
Princ Stanisława - SŁ-94
Pronkiewicz Aleksander - KO-580
Prusak Mateusz - KO-762
Pryputniewicz Maciej - KO-744
Pryzwan Łukasz - KO-705
Przeworski Mieszko - KO-796
Przewoźna Anna - SŁ-46
Przewoźna-Ratza Maria - KO-166
Przygodzka-Cieszyńska Małgorzata - KO-706
Przyszlak Monika - KO-882
Puchała-Wojtkowiak Monika - KO-763
Pukiewicz Michał - KO-337
Pustułka Anna - KO-883
Radecka Anita - KO-569
Radke Mariola - SŁ-206
Ragan Gabriela - KO-387
Raginia-Leszczyńska Alicja - KO-116
Raszewska Halina - SŁ-96
Rawska-Kruk Agnieszka - KO-707
Reis Joanna - KO-840
Rejmer Łukasz - SŁ-357
Rejmer Aleksandra - SŁ-340
Rembowski Jakub - KO-708
Renda Wiesław - KO-172
Renda Irena - KO-264
Renda Michał - KO/493
Retkowska-Niewiarowska Jolanta - KO-660
Robakowska Wioletta - KO-745
Rodziewicz Grażyna - KO-244
Rokita Anna - KO-764
Rokosz Agnieszka - KO-616
Roman Antoni - SŁ-167-1
Roman Iwona - SŁ-208
Romanowska Lidia - KO-512
Rożniatowska Jadwiga - KO-24
Rubaj-Królikowska Monika - SŁ-259
Rupek Karol - KO-262
Rutkowska-Gładysiak Weronika - KO-710
Rybacki Marek - SŁ-288
Rynkiewicz Arkadiusz - SŁ-182
Ryszkiewicz Monika - SŁ-322
Rytelewska Zyta - SŁ-152
Rzeźniczek-Sałata Małgorzata - SŁ-235
Sadowska Beata - SŁ-165
Sasin Jarosław - KO-384
Sawicki Łukasz - KO-661
Schwarz Jerzy - KO-182
Schweitzer Ewa - SŁ-191
Sendecka Anna - SŁ-123
Sendecki Marcin - KO-797
Serafin-Mróz Paulina - KO-884
Sędłak Wojciech - KO-885
Sęk Kamil - KO-711
Sękulski Łukasz - KO-746
Siadak Jolanta - KO-395
Sieciechowicz Karolina - KO-798
Sielska Małgorzata - KO-646
Sielski Radosław - KO-799
Sieńko Krystyna - KO-183
Siewierska-Stęchły Anna - KO-185
Siewierski Stefan - KO-712
Sikora Magdalena - KO-250
Sikora Agnieszka - KO-800
Sikorski Piotr - KO-765
Siwek Honorata - KO-649
Skowronek Danuta - KO-381
Skórka Damian - KO-632
Skrobski Michał - KO-713
Skwara Jerzy - SŁ-134
Słomion Mariusz - KO-715
Słoniowska Elżbieta - SŁ-119
Sobańska Bożena - KO-247
Sobczuk-Jodłowska Anna - SŁ-266
Sobczyk Paweł - KO-801
Sobierajska Anna - KO-662
Sochacz Marek - KO-716
Soja Anna - KO-717
Sokolnicka Jarosława - KO-290
Sołtysiak Dominik - KO-617
Soroko Bartosz - KO-802
Soróbka Teresa - KO-380
Sosnowski Wiktor - SŁ-106
Sośnicka Alicja - KO-468
Sowa Łukasz - KO-643
Sozańska Romana - KO-455
Sperka Zofia - KO-187
Sroka Katarzyna - KO-718
Stalka Zbigniew - SŁ-168
Stanek Kamil - KO-618
Staszewski Winicjusz - KO-766
Stec Andrzej - KO-815
Stefański Dariusz - KO-749
Stęchły Elżbieta - KO-439
Stępień Joanna - KO-463
Stępień Michał - KO-750
Stępniak Monika - KO-767
Stępnik Jadwiga - KO-190
Strzałka Jacek - KO-191
Stuligrosz-Giłka Elżbieta - KO-192
Sujkowska-Stańczyk Anna - SŁ-108
Surowiec Józef - KO-418
Sut-Grochola Katarzyna - SŁ-272
Sychowski Marcin - KO-525
Synak Jarosław - KO-663
Szadzewicz Jacek - KO-720
Szafer Paweł - KO-438
Szałkiewicz Marek - SŁ/305
Szczegielniak-Grabowska Dorota - KO-779
Szczepańska Katarzyna - SŁ-324
Szczepańska - Pronkiewicz Anna - KO-636
Szczygielski Piotr - KO-419
Szczygieł Ewa - KO-288
Szewczyk Stanisław - KO-361
Szewczyk Joanna - KO-548
Szkarłat Mateusz - KO-893
Szkodlarski Janusz - SŁ-183
Szkudlarek Zofia - KO-277
Szostak Stanisław - KO-619
Szpiech Marlena - KO-747
Szpiter Barbara - SŁ-297
Szpyt Bronisław - KO-198
Szreder Antoni - SŁ-110
Szreder-Soroka Alicja - KO-804
Szulc Albertyna - KO-199
Szustkiewicz Małgorzata - KO-513-1
Szuwalski Przemysław - SŁ-293
Szwoch Dariusz - KO-620
Szykut Marek - SŁ-193
Szymandera Krzysztof - SŁ-278
Szymanek Marek - KO-549
Szyposzyński Kamil - KO-726
Ścigała Katarzyna - SŁ-334
Ścioch Grażyna - KO-336
Śleszyńska Małgorzata - KO-193
Ślusarz Stanisław - KO-348
Święch Przemysław - KO-841
Święs Marcin - KO-550
Taczkowski Sebastian - KO-604
Taff Magdalena - SŁ-280
Talaga Piotr - KO-805
Tarnowska Monika - SŁ/314
Tera Michał - KO-842
Tkacz Halina - SŁ-113
Tomaszewska Karolina - KO-522
Tomaszewski Paweł - KO-500
Tomczuk Tadeusz - KO-326
Topor-Woźniak Paulina - KO-768
Toporowski Jacek - SŁ-315
Turajski Grzegorz - KO-769
Turek Marlena - KO-378
Turek Arkadiusz - KO-491
Tuszyński Tomasz - KO-806
Twarowski Aleksander - KO-420
Twarowski Adam - KO-440
Tybora Joanna - KO-886
Ulanowska Justyna - KO-819
Urbaniak-Szczudło Zofia - SŁ-116
Usik Wiktor - KO-248
Walach Norbert - SŁ/316
Walaszczyk-Ziomek Kamila - KO-770
Walczak Zygfryd - KO-257
Walczak Karol - KO-887
Walerjańczyk Ewelina - KO-807
Walknowska-Mutkowska Anna - KO-142
Walkowiak Robert - KO-621
Walorska Paulina - KO-861
Warkocki Ryszard - KO-392
Wasilewska Brygida - SŁ-252
Wawrowska Danuta - SŁ-163
Wechmann Barbara - KO-249
Werner Mikołaj - KO-211
Węglewski Jakub - KO-650
Wicher Eugieniusz - KO-313
Wicher-Kluczkowska Katarzyna - KO-501
Wicik Cezary - KO-843
Wielewicka Marta - KO-689
Wieliczko Andrzej - SŁ-261
Wielogórski Maciej - KO-527
Wilczura-Runiewicz Marta - KO-605
Wilicki Tomasz - KO-582
Wilma Łukasz - KO-583
Winiarczyk Ewa - KO-492
Winkler Paweł - KO-622
Winkowska Iwona - SŁ-289
Wirkus Iwona - SŁ/349
Wiśniewska Barbara - KO-214
Wiśniewski Damian - KO-556
Witaszek Roman - KO-781
Witkowicz Wiesława - KO-331
Włodarczyk Marta - SŁ-195
Włodarczyk Magdalena - KO-847
Włodarczyk Justyna - KO-809
Wojdygowska Anna - SŁ-246
Wojdygowski Krzysztof - SŁ-247
Wojnikiewicz Ignacy - KO-215
Wojtkowiak Tomasz - KO-888
Wolańska Oksana - SŁ-117
Wolska Małgorzata - KO-216
Wołkowiecki Jacek - KO-844
Worońko Krystyna - KO-332
Worsowicz Zbigniew - KO-362
Wójcik-Lulka Paulina - KO-589
Wójtowicz Marcin - KO-640
Wroński Tomasz - KO-561
Wszółkowski Dariusz - SŁ-211
Wysota Gabriela - KO-889
Wyszyńska Jolanta - SŁ-173
Wytrążek Urszula - KO-220
Zakrzewska-Trusiło Małgorzata - KO-748
Zamojska Gizela - KO-223
Zawada Paweł - KO-723
Zblewska-Kroll Aleksandra - KO-724
Zdanowski Igor - SŁ-273
Zdrojewska Emilia - KO-845
Zdrojewski Maciej - KO-810
Zedlewska Jolanta - KO-399
Zielezińska Ewa - KO-376
Zieliński Jan - SŁ-358
Ziemba-Lacroix Małgorzata - KO-771
Ziemińska Teresa - KO-227
Zientala Michał - KO-456
Zientarska-Wierzba Anna - KO-667
Ziółkowska Anna - KO-811
Ziółkowski Jerzy - SŁ-158
Zubka Marek - SŁ-304
Zubka Edyta - SŁ-277
Zwoliński Arkadiusz - SŁ-342
Żabiński Krzysztof - KO-848
Żbikowska Liliana - KO-225
Żebrowska Barbara - SŁ/196
Żebrowska Barbara - SŁ-196
Żebrowska Justyna - KO-890
Żebrowski Michał - KO-421
Żebryk Krzysztof - KO-552
Żebryk Henryk - KO-398
Żmudzka-Mielnik Alicja - SŁ-199
Żukowski Bartłomiej - SŁ-347
Żurowska Teresa - KO-379
Żurowska Sylwia - KO-725
Żywicka Małgorzata - KO-584

NA SKRÓTY

KONTAKT - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie


75-401 Koszalin, ul. Jedności 5
skr. poczt. 114

NIP: 669-21-54-661
Konto: PKO BP I O/Koszalin 66 1020 2791 0000 7902 0082 0654

Biuro Izby czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-15:00

Biuro Izby - Beata Dywelska
tel.: 94 342 39 56
fax : 94 342 39 57
biuro@oirpkoszalin.pl

Kierownik aplikacji - Barbara Wiśniewska
tel.: 94 347 32 04

Księgowość / OSD - Ewa Lipaj
tel.: 94 342 39 56
fax : 94 342 39 57
osd@oirpkoszalin.pl