Etap II Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie rozstrzygnięty!
Dnia 05.03.2026 r., w siedzibie naszej Izby, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, analizowali trudne kazusy i odpowiadali na skomplikowane pytania prawne.
Nasi uczestnicy pokazali, że prawo to nie tylko nudne przepisy, ale fascynująca dziedzina!
Laureatem w kategorii szkół podstawowych zostali:
I miejsce Hanna Góra
II miejsce Emilia Kujawa
III miejsce Juliusz Madera
Po zaciętej rywalizacji w dogrywce, I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych zdobył:
- Jan Zarzycki
- zaś II i III miejsce w tej kategorii zajęli: Olivier Paszkowski i Jan Domian.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pasję do prawa!
Dziękujemy komisji w składzie Dariusz Knapik, Martyna Żebrowska–Gosek, Tomasz Daszko za ocenę, a organizatorom za przygotowanie wydarzenia.
Życzymy Hani i Jankowi powodzenia w etapie centralnym!
Dziękujemy, że byliście z nami! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!
Fotorelacja z wydarzenia