Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie

Ogłoszenia w sprawie pracy, zastępstwa procesowe

Kancelaria Radcy Prawnego Alicja Natkaniec w Słupsku poszukuje osoby chętnej do podjęcia stałej współpracy z kancelarią na podstawie umowy o pracę.

Kancelaria dopuszcza możliwość współpracy hybrydowej, choć preferuje pracę stacjonarną.

Stawiane wymagania dla kandydatów to:

  • wykształcenie prawnicze, najlepiej z doświadczeniem, preferowany aplikant I-III roku,
  • doskonała znajomość przepisów prawa cywilnego i prawa gospodarczego,
  • profesjonalizm w wykonywaniu powierzanych zadań,
  • chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • dobra choć, najlepiej bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków pracownika obejmować będzie przede wszystkim:

  • analizowanie problemów prawnych, wyszukiwanie orzecznictwa sądowego, stanowisk doktryny w wybranym zakresie zleconym przez pracodawcę,
  • sporządzanie projektów pozwów i innych pism inicjujących postępowanie cywilne, karne i administracyjne, egzekucyjne bądź odwołań od rozstrzygnięć wydanych w danych postępowaniach, oraz sporządzanie projektów innych pism,
  • terminowe wykonywanie zobowiązań sądu czy innych organów lub podmiotów.

Kancelaria oferuje:

  • dofinansowanie do aplikacji radcowskiej;
  • stabilne warunki współpracy;
  • transparentną linię rozwoju zawodowego;
  • pracę w zespole, w którym relacje są partnerskie, a współpracownicy traktowani z szacunkiem;
  • otwartą kulturę organizacyjną oraz realny wpływa na decyzje podejmowane w miejscu pracy;
  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu);
  • dopasowanie godzin pracy do planu zajęć;
  • premie świąteczne;
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach.

Zapraszamy do składania ofert pracy

i przesyłania ich na adres radca@kancelarianatkaniec.pl

ZASTĘPSTWO PROCESOWE – ŁÓDŹ

Radca prawny Paweł Stasiak podejmie się zastępstwa procesowego przed sądami w Łodzi i okolicy.

Wystawiam faktury VAT.

nr telefonu: 603 863 638

Praca
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Nowak w Koszalinie poszukuje aplikanta radcowskiego lub radcy prawnego do pracy w ramach umowy o pracę albo do współpracy w innej formie umowy cywilnoprawnej (w pełnym wymiarze czasu pracy lub w ograniczonym czasowo zakresie ). Osoby zainteresowane współpracą znajdą dalsze informacje o Kancelarii na stronie www.knjp.pl i proszone są przesłanie CV na adres : m.nowak@knjp.pl

Zastępstwo procesowe
Współpraca w oparciu o umowę B2B (praca zdalna), zastępstwo procesowe woj. zachodniopomorskie:

Radca prawny Barbara Zawołek podejmie się dodatkowej pracy zdalnej w oparciu o umowę B2B oraz współpracy w zakresie zastępstwa procesowego na terenie województwa zachodniopomorskiego (w szczególności przed sądami w Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Gryficach i Szczecinie).

Kontakt:
tel. 500 595 737
e-mail: biuro@zawolek-radcaprawny.pl

Praca
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kajszczak z siedzibą w Białogardzie zatrudni osobę na stanowisku Sekretarza/Prawnika (możliwość objęcia patronatem), w oparciu o umowę o pracę i w pełnym wymiarze czasu pracy. CV proszę przesyłać na adres e-mail: kancelaria@radca-kajszczak.pl

Radca prawny podejmie się współpracy w zakresie spraw cywilnych, administracyjnych, gospodarczych, obsługi prawnej podmiotów na terenie powiatu olsztyńskiego oraz zastępstw procesowych przed sądami powszechnymi i Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Olsztynie. Kontakt na adres e-mail: anna.zaleska@kancelaria-bzz.pl lub pod numerem telefonu 502-03-14-34.