Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie

Szkolenia organizowane przez inne samorządy

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 6 -9 czerwca 2024 r. w hotelu „Ikar Plaza” w Kołobrzegu

Ogłoszenie
Harmonogram
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Karta zgłoszenia

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie organizuje w dniach od 23 do 26 maja 2024 r. – XIV Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”

Zakwaterowanie w zależności od kolejności zgłoszeń w komfortowym Hotelu „Amax” al. Spacerowa 7 (pokoje 2 osobowe, apartamenty 2 lub 4 osobowe) w Mikołajkach.

Koszt uczestnictwa obejmuje koszt podstawowy + koszt w zależności od wyboru atrakcji. Koszt podstawowy dla osoby dorosłej 1160 zł.
Koszt podstawowy dla dziecka:
do 4 lat – gratis
5-8 lat – 390 zł.
9-13 lat – 648 zł.
Jachty – 141 zł. /doba/osoba
Kajaki – 80,88 zł./doba/osoba
i obejmuje:
– zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu Amax od kolacji w dniu 23 maja br. do śniadania w dniu 26 maja br. wykwaterowanie z pokoi do godz. 16:00
– możliwość skorzystania z jachtów (Wielkie Jeziora Mazurskie,), kajaków (spływ Krutynią), basenu w hotelu i na zewnątrz, sauny suchej oraz jacuzzi
– nic nie robienie lub całodzienne korzystanie z zabiegów kosmetycznych i Spa (zniżki dla
uczestników) Zabiegi SPA dla chętnych osób w hotelowym Instytucie SPA (rozliczane indywidualnie) – od cen katalogowych 10% rabatu

PROPOZYCJE ZABIEGÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM: http://hotel-amax.pl/pl/p/oferta_zabiegow/
– rabat na dania z karty w Restauracji „W zatoce” oraz na napoje i alkohole – 10% rabatu,
– ubezpieczenie.

Uprzejmie informujemy, iż można zwracać się do właściwej Izby o dofinansowanie udziału w
spotkaniu.

Chętnych prosimy o kierowanie zgłoszenia na kartach zgłoszenia wraz z dowodem dokonania opłaty, podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku, drogą elektroniczną (e-mail: subsidiovenire@kirp.pl).
Kartę zgłoszenia należy przesyłać wraz z dowodem uiszczenia opłaty za udział w spotkaniu.
Opłatę w wysokości 1111,58 zł. należy uiszczać na konto Hotelu „Amax” Mikołajki Bank PKO BP
S.A. O/Mrągowo Nr 37 1020 3639 0000 810200 442970
do 15 maja 2024 r.
w tytule wpłaty obok imienia i nazwiska uczestnika koniecznie wpisując „Mazury-Cud Natury”, pozostałą kwotę 48,42 zł. i kwotę w zależności od wyboru atrakcji na konto na konto Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire” w BGŻ BNP Paribas
20 1750 0012 0000 0000 3860 3027 z dopiskiem „Mazury-Cud Natury”

Zwracamy uwagę na konieczność zabrania ciepłej i nieprzemakalnej odzieży.
Ramowy program imprezy wraz z kartą zgłoszenia znajduje się na stronie https://subsidiovenire.
kirp.pl
Rezygnacja z udziału w wydarzeniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 7 dni przed jego rozpoczęciem.
Bliższe informacje można uzyskać u p. Joanny Dzimidowicz-Nawrot pod numerem telefonu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie +48 451 508 100.

Informujemy, że osoby chcące otrzymać fakturę za pobyt w Hotelu „Amax” w Mikołajkach, proszone są o zgłoszenie uzyskania takiego dokumentu do recepcji hotelu w terminie do 7 dni od dokonania płatności.
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie także ze względu na warunki pogodowe o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

Zapraszam serdecznie
Prezes Zarządu
Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”
Michał Korwek

 

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu zapisów na szkolenie z mediacji „ Zostań mediatorem- szkolenie podstawowe” organizowane przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy (w formie on-line na platformie zoom)

 

Standardowe szkolenie z mediacji zostało wzbogacone nie tylko o panel negocjacyjny ( kolory osobowości , analiza transakcyjna) ale też o mediacje transgraniczne.

 

Termin szkolenia: 10,11,12,17,18,19 maj 2024 r.
Czas trwania: 43 godziny zegarowe, grupy do 20 osób

Cena: 1950zł.

Zapisy do- do dnia 6 maja 2024 r.

 

Szczegóły poniżej:

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które umożliwia zdobycie nowych umiejętności i podniesienie swoich kwalifikacji.

Zostań mediatorem -mediacje podstawowe – Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy (oirp.bydgoszcz.pl)

UWAGA: Kurs uprawnia do uzyskania 43 punktów szkoleniowych